3 функції вуглеводів

 3 функції вуглеводів

Вам знадобиться
 • Знання про вплив вуглеводів
 • Таблиця складних вуглеводів
Інструкція
 • . 1

  Вуглеводам відведена дуже важлива роль — забезпечувати енергією весь організм. Ця роль легко здійсненна, тому що вони дуже бистроусваіваеми і легкодоступні. Вуглеводи — це органічні сполуки, які з водню, кисню і вуглецю. У людський організм вони можуть потрапляти з їжею. За своєю структурою вуглеводи можна розбити на прості і складні. У список простих вуглеводів можна записати глюкозу, фруктозу, сахарозу, лактозу і мальтозу, а до переліку складних вуглеводів віднести крохмаль, глікоген, клітковина і пектини.

 • . 2

  Вуглеводам відведена важлива роль. Вони мають цілу низку необхідних функцій. Але тільки 3 функції вуглеводів по праву вважаються найважливішими. Першою є енергетична роль вуглеводів. Це становить близько однієї другої від загальної потреби організму в калоріях. Енергія, яку отримує організм, витрачається на теплоутворення. Другою важливою функцією вуглеводів є здатність запасати поживні речовини. Більше число вуглеводів зберігається в печінці у вигляді глікогену (складний вуглевод). У м’язах також зберігається деяка кількість вуглеводів. Тому, чим сильніше розвинені м’язи, тим більша кількість енергії може вмістити організм. І третє важливою функцією є захисна роль вуглеводів.

 • . 3

  В елементи імунної системи неодмінно повинні входити складні вуглеводи. Для того щоб знати в яких продуктах який зміст вуглеводів, була створена таблиця складних вуглеводів. У ній представлені групи продуктів, об’єднані за кількістю вуглеводів в 100 грамах продукту. Таким чином, всі м’ясні та рибні продукти, а також міцні алкогольні напої містять нуль вуглеводів в ста грамах продукту. А самими вуглеводовмісними, відповідно до цієї таблиці, є рис, крохмаль, мармелад і мюслі. Вони містять понад сімдесят вуглеводів в 100 грамах.

 • . 4

  Як вже було сказано вище, вуглеводи бувають прості і складні. Прості вуглеводи володіють низькою поживною цінністю, тому вони дуже швидко перетравлюються і відчуття голоду виникає знову і знову. Тому, люди бажають позбутися зайвої ваги повинні виключити зі свого раціону прості вуглеводи. Для бажаючих збільшити свою м’язову масу навпроти краще вживати саме прості вуглеводи. Після тренування потрібно за короткий час відновити м’язи, а це можна зробити за допомогою простих вуглеводів.

 • . 5

  Скільки ж потрібно вживати вуглеводів? Денна норма вуглеводів для звичайних людей становить 2 — 3 грама на кілограм ваги. Грунтуючись на аналізі, можна визначити, що при силових навантаженнях необхідно близько п’яти грам вуглеводів на кілограм ваги, а для тих, хто виконує фізичні навантаження з метою збільшення м’язової маси, потрібно десять грам вуглеводів на кілограм ваги. Ну а для тих, хто хоче позбутися зайвої ваги, необхідно повністю виключити вуглеводи зі свого раціону.

 • . 6

  Проблема нинішньої людини не в тому, що йому не вистачає вуглеводів, а в тому, що він вживає їх у кілька разів більше, ніж необхідно. Тому не варто поспішати відмовлятися від вуглеводів, тому як вони є провідним джерелом енергії. Потрібно просто правильно розпланувати вживання вуглеводів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :