5 прийомів як побороти бур’яни

 5 прийомів як побороти бур'яни

Вам знадобиться
 • Тяпка або плоскоріз
 • Культиватор
 • Гербіциди на основі гліфосату
Інструкція
 • . 1

  Засмічені рослини більш невибагливі і життєздатні, ніж рослини культурні, тому є сильними конкурентами висадженим овочевим, квітковим і навіть плодовим культурам.

 • . 2

  Існує 5 основних способів того, як побороти бур’яни. У агротехнічні методи входять прополка ручна і за допомогою спеціального садового інвентарю (тяпка, плоскоріз, культиватор) перекопування грунту, що дозволяє видалити коріння бур’янів; мульчування (використання компосту, перегною) не дозволяє розвинутися насінню бур’янів у паростки через нестачу світла. При хімічному методі гербіциди гублять наземну частину рослини і кореневу систему. При біологічному методі застосовуються культури, що пригнічують ріст бур’янів, а також мікроорганізми, фітофаги, що знищують певні рослини.

 • . 3

  Агротехніки пропонують, як знищити бур’яни на городі результативно. Для цього необхідно комплексно використовувати способи боротьби з ними. Можна осінню обробку гербіцидами поєднати з обробкою грунту за допомогою культиватора або після механічної прополки провести мульчування. Комплексні заходи дають більш значний результат, ніж використання одного методу. Крім того, застосування одного й того ж способу загрожує небажаними наслідками. Так, надмірне використання гербіцидів викликає поступове їх накопичення в грунті, що несприятливо впливає на навколишнє середовище.

 • . 4

  Перед багатьма садівниками стоїть проблема, пов’язана з тим, як швидко позбутися від бур’янів. Такий дієвий метод є. Аж до кінця травня на засміченому ділянці нічого не садити, щоб бур’яни розрослися. Наприкінці травня гербіцидами суцільної дії обробити сміттєві рослини. Коли через 2, 5 тижні вони загинуть, перекопати грунт, вибрати кореневища бур’янів і сміливо садити пізні сорти овочів або квітів.

 • . 5

  Одним з поширених бур’янів у середній смузі є берізка. Кожен садівник шукає способи, як боротися з бур’яном берізка. У берізки навесні йде висхідний потік поживних речовин від кореня. Перед цвітінням, а також після дозрівання насіння низхідний потік спрямований від листя. З урахуванням цього, рослини прополюють і підрізають навесні, а гербіциди застосовують восени, щоб хімікати потрапили в корінь.

 • . 6

  Дуже актуальна тема, як обробити землю від бур’янів, щоб не завдати шкоди грунті. Досвідчені садівники рекомендують замість перекопування, через яку порушуються природні земельні пласти, використовувати метод підрізання сапкою або культиватором. Вивернуті коріння необхідно залишити на сонці. Після перегнивання бур’яни будуть підгодівлею для культурних рослин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :