5 відповідей на питання: «як доглядати за огірками»

 5 відповідей на питання:

Вам знадобиться
 • Насіння огірків
 • Удобрених грунт
 • Підживлення
Інструкція
 • . 1

  Запах огірків, особливо привабливий взимку, так як нагадування про літо. І дочекавшись весни, городники поспішають висадити огірки на своїх грядках, щоб, якнайшвидше дочекатися врожаю. Але, урожай не буде рясним, якщо неправильно доглядати за цією рослиною. Тому, у кожного городника, є свої власні секрети з вирощування огірків. Можна спробувати розібратися, як доглядати за огірками, щоб отримати великий урожай.

 • . 2

  Огірки садять по-різному, насінням та розсадою. Насіння висаджують відразу в грунт, коли встановлюється тепла погода, а насіння на розсаду висаджують заздалегідь в теплицях або просто на підвіконні. Так, як правильно садити огірки? Все залежить від того, наскільки швидко городник хоче отримати урожай. Якщо хочеться отримати урожай раніше, значить потрібно висаджувати насіння в кінці квітня в теплиці або будинку, на підвіконні.

 • . 3

  У відкритий грунт саджанці з насіння огірків висаджують тоді, коли встановиться тепла погода. Якщо ще є час, значить, при встановленні теплої погоди можна висадити насіння прямо у відкритий грунт. Грунт заздалегідь потрібно підготувати-удобрити компостом або перегноєм, це дуже важливий момент для того, щоб отримати багатий врожай. Не можна садити розсаду або насіння дуже часто, кущі будуть заважати один одному, їх потрібно садити, приблизно, чотири куща на один квадратний метр. Лунки для висадки повинні бути добре зволожені. Щоб волога зберігалася навколо куща і земля не покривалася кіркою, лунки найкраще присипати тирсою.

 • . 4

  Коли кущики огірків трохи підростуть, їх потрібно підв’язати. Як підв’язувати огірки правильно, щоб не пошкодити кущ, і щоб огірки росли швидко. Зараз, в спеціалізованих магазинах, продаються спеціальні сітки для огірків, по них рослина, чіпляючись вусиками повзе вгору, дуже зручне пристосування і зовсім недороге. Але, воно підійде в тому випадку, якщо огірки посаджені в ряд. Якщо ж огірки посаджені квадратами, значить для них потрібно влаштовувати опори або підв’язувати огірки на мотузочки, досить міцні, але не товсті.

 • . 5

  Є ще один, найпростіший спосіб вирощування огірків-це дати рослині вільно витися по землі. Досвідчені городники, перепробувавши багато різних способів, повертаються до цього, самому простому і природного способу вирощування цієї рослини. І отримують дуже хороші результати.

 • . 6

  Будь-яка рослина вимагає догляду за собою. Як доглядати за огірками, може розповісти кожен городник. Огірки, як і будь-яке інше рослина, люблять полив теплою водою, підгодівлю пару разів за літо (підгодівлю можна проводити звичайним курячим послідом, розведеному водою до рідкого стану) і звільнення від бур’янів. Правильний полив також важливий, як і всі інші, описані вище дії. Як огірки поливати так, щоб полив не нашкодив рослині? Потрібна обов’язково тепла вода, її можна гріти на сонці, набираючи в відра. Поливати потрібно під корінь, не кваплячись, повільно, щоб земля добре ввібрало воду. Потім, можна полити землю навколо рослин на 50 — 70 см.

 • . 7

  Отже, підбиваючи підсумки, які пункти можна назвати важливими в процесі догляду за огірками? Перше-це правильно добрив грунт для висадки насіння. Друге — правильна висадка насіння. Третє-вибір того, як зростатиме кущ (підв’язування або природне положення на землі). Четверте-полив теплою водою. П’яте-підгодівля розведеним курячим послідом. Якщо всі ці п’ять пунктів будуть виконані, рясний урожай буде забезпечений.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :