5 відповідей на питання: «як виховати ідеальну собаку»

 5 відповідей на питання:

Вам знадобиться
 • Собака
 • Бажання працювати
Інструкція
 • . 1

  Собака — чудовий друг, вірний господареві, здатний підтримати, нехай навіть своїм мовчазним участю, у найважчі хвилини. І хороше господаря — радість для вихованця, він щасливий разом з людиною! Все це говориться, більшою мірою, природно, про собаку виховану, навчанню якій господарі постійно приділяли належну час, ще з щенячьего віку. Отже, готуючись придбати цуценя, майбутні господарі повинні вже мати склалося уявлення, як виховати ідеальну собаку. Ну, ідеальну, напевно, голосно сказано, відомо, що ідеали — недосяжні. Але виховати гарного члена сім’ї, суворо виконує встановлені з цією «зграї» правила — необхідно. Треба реально оцінити свої сили і можливості, перш ніж іти на такий крок.

 • . 2

  Слово «зграя» використано невипадково, адже собаки, в силу закладеного в них генетичного коду, сприймають саме стайную організацію життя. І намагаються (особливо це стосується псів) зайняти лідируючу, так звану, альфа — позицію, позицію ватажка. Саме тому господарі повинні рішуче, не зловживаючи покараннями, але і не «сюсюкаючи», чітко показати собаці її залежне становище. Ватажок — господар, і це ніколи і ні на якому рівні не повинно оскаржуватися! Вожак їсть першим, першим проходить у двері, вирішує, коли йти на прогулянку, де спати собаці і т. д. Всякий «бунт» необхідно негайно припиняти в зародку.

 • . 3

  Але хороший «ватажок» — це не тільки суворий вихователь, але і турботливий друг, завжди думає про здоров’я і комфорт вихованця. Наприклад, що планує, як зробити вольєр для собаки, для того, щоб вона не сумувала на ланцюгу біля воріт при проживанні в заміському будинку або на літній дачі. Вольєр, звичайно, відмінне рішення, що забезпечує тварині і достатній комфорт, і безпека, і необхідну ступінь свободи. Конструкцій опубліковано дуже багато, вибір стоїть проводити виходячи з доступного місця, фінансових можливостей і ступеня особистої технічної підготовленості. Головне, що слід врахувати — наявність теплою будки, захист від сонця і опадів, хороший огляд. Ні в якому разі не застосовувати металеву сітку і виступаючі з дерева цвяхи!

 • . 4

  Прогулянка — одне з найулюбленіших времяпровождений собаки! Тільки помітивши поводок в руках господаря, вона вже світиться щастям. А господар повинен чітко знати, як одягнути шлею на собаку, в яких випадках необхідний намордник, обов’язково оцінити місце майбутньої прогулянки на предмет можливих укусів кліщів та інших паразитів. Якщо ризик підчепити цю гидоту високий, то слід постійно проводити рекомендовані профілактичні медикаментозні заходи, неодмінно виробляти ретельний огляд тварини після прогулянки.

 • . 5

  Хороший господар, який має собаку на вагітна, повинен, не сподіваючись на допомогу ветеринара, чітко знати, як прийняти пологи у собаки. Ветеринар, безумовно, допоможе, але по-перше, бувають моменти, коли його викликати просто неможливо. А по-друге, і може бути — це головне, собака більше довіриться ласкавим знайомим рукам господаря, і цей стресовий момент появи на світ потомства пройде для неї в рази легше і спокійніше!

 • . 6

  Як привчити собаку до свого місця, як навчити собаку голос, лежати, сидіти, поруч і т. д., як відучити писати в квартирі, як прищепити «правила хорошого тону», як правильно піклуватися про здоров’я, комфорт улюбленої тварини — далеко не повний перелік питань, що стояли перед майбутніми господарями. Треба реально оцінити свої сили і можливості, перш ніж іти на такий крок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :