7 способів, як почати казку

 7 способів, як почати казку

Вам знадобиться
 • Казка
 • Сифон
 • Творчість
Інструкція
 • . 1

  Одне з найприємніших спогадів дитинства — це коли мама укладає спати, вкриває ковдрою і розповідає казку. Очі потихеньку злипаються, душа наповнюється теплом і спокоєм, дитина засинає, слухаючи рідний голос і немає нічого солодшого, ніж це цікаве оповідання. Казка залишається з нами до кінця життя, адже і віра, часом, також заснована саме на ній. Філософ А. Ф. Лосєв у своїй роботі «Діалектика міфу» довів, що міф є частиною сприйняття і творить чудеса. Важливо знати, як почати казку. Існує не менше семи способів.

 • . 2

  Казка — це один з найдавніших видів народної творчості, адже нікому не відомо, як з’явилися казки. Вони виникли в ті часи, коли ще не існувало писемності. І, можливо, вони не завжди були вигадкою. Просто в ході розповіді казки приукрашивались, а передаючись з уст в уста — трансформувалися. Візьмемо, наприклад, живу воду. Хіба немає на Землі цілющих джерел? Їх безліч, а унікальна вода дійсно може загоїти рани. Безперечно, кожна людина підсвідомо знає, як писати казки. Варто тільки підключити фантазію! У казкових описах вкрай важливо використовувати ритмічний прийом, тобто повторювати якусь дію.

 • . 3

  Наприклад, цар давав завдання царівну-жабу тричі. Ритмічність вносить в оповідання особливий настрій. Також не менш важливо придумати хорошу кінцівку. У казках, як правило, трапляється багато чарівництва і перетворень. І хоча казки рідко закінчуються трагічно, вони бувають і з сумними кінцівками, змушують задуматися і навіть можуть викликати сльози. В основному ж казки завершуються надзвичайно оптимістично: головний герой перемагає всіх ворогів, принцеса виходить заміж, а злий розбійник виявляється покараний. Якщо хтось не знає, як розповісти казку, то варто послухати, як її подейкують інші. Як правило, розповідь ведеться неспішно і з особливою інтонацією. Чарівні історії можна придумувати про що завгодно, до того ж необов’язково створювати які-небудь особливі чаклунські світи. Предивним може стати все, навіть пилосос або, приміром, сифон. «Цар вирішив у слуг вирішив запитати, сифон як встановити, газовану воду побажав він нині пити. «Перш ніж залізти на трон, я перевірю як сифон!» — Закричав цар що є сил, і міністрів запросив ».

 • . 4

  Все дуже просто. У кожної людини вкладена здатність творця і існуючі сьогодні реальні речі вважалися колись чарівними, тому казки будуть популярними незмінно. Адже казка народжена фантазією, яка завжди може стати дійсністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :