А чи знаєте ви, як доглядати за персиком?

чи знаєте ви, як доглядати за персиком?

Вам знадобиться
 • Обрізати
 • Поливати
 • Вносити добрива
Інструкція
 • . 1

  Персик — плодове дерево, любить багато світла і тепла. Може пережити зимові морози аж до — 25 градусів. Але така температура звичайно екстремальне. Як виглядає персик, знають навіть діти. Цей соковитий фрукт не переплутаєш ні з одним іншим. Багато садівники хочуть самостійно на ділянці одержувати врожай персиків. Для початку потрібно вибрати місце посадки. Це дуже важливо. Ідеальним буде місце біля стіни будинку з південної сторони. Там персик буде захищений від вітру, пригрітий сонечком, та ще стіна будинку буде віддавати йому своє тепло.

 • . 2

  Власникам персикового дерева необхідно знати, як доглядати за персиком. Полив можна поєднувати з підгодівлею, для кращого засвоювання добрив. Щорічно потрібно вносити мінеральні добрива в місце розташування кореневої системи дерева. До початку формування плодів персик потребує добривах, що містять калій (раз на два тижні). З’ївши смачний персик, може прийти думка про те, щоб спробувати кісточку посадити. Як виростити персик з кісточки? Для початку необхідно цю саму кісточку обробити: промити, просушити. Потім слід вийняти насіння. Треба якомога акуратніше розколоти кісточку і вийняти ядерце. Посадити насіння краще навесні, на глибину 5 см.

 • . 3

  Якщо було вирішено вирощувати в саду соковиті персики, то необхідно дізнатися, як посадити персик, як підготувати грунт перед посадкою. Персик відмінно приживається на будь-якому типі грунтів. Головне, про що потрібно пам’ятати, це наявності світла на місці посадки. Не можна допустити перекривання сонячних променів більш високими деревами, садити дерево в тіні або низині. Краще вибрати таке місце, де не сильно вітряно. Персик починає рано цвісти, і якщо в період цвітіння вітер буде невгамовно дути, говорити про багатий врожай не доведеться.

 • . 4

  Не можна садити персик там, де росла полуниця, томати, кавуни. Це місце має відпочити від тих культур приблизно три роки. Як обрізати персик? Обрізати потрібно вертикальні гілочки, бо вони збирають у себе більшу частину поживних речовин, а бічні гілочки залишаються поза справами. Слід завчасно подбати про добриво місця висадки персика. Необхідно внести туди мінеральні добрива, золу, компост. Не любить це плодове дерево болотистий грунт. Через три роки після посадки, якщо нічого не трапиться з деревом, то воно принесе перші плоди. Персики вирощують не тільки в південних краях, але навіть у північних краях знають, як цвіте персик. Не слід садити персик в тіні ще й тому, що деревина молодих пагонів не встигне дозріти до зими, це позначиться на врожайності. Перед посадкою необхідно потурбуватися про дренажі, ретельно перекопати землю, позбутися від трави. У викопану ямку покласти камінчики, крихту від цегли.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :