А чи знаєте ви, як кажуть пінгвіни?

чи знаєте ви, як кажуть пінгвіни?

Вам знадобиться
 • Пінгвіни
 • Спостережливість
Інструкція
 • . 1

  Пінгвіни — дивовижні літають птиці які щороку проробляють нелегкий шлях для того, щоб вивести пташенят в суворих умовах арктичного літа. Багато дослідників, що вивчають пінгвінів, відзначають, що колонії пінгвінів представляють собою досить організовані суспільні групи, причому мають цілий ряд засобів для спілкування один з одним. Насправді, якщо придивитися до поведінки пінгвінів, можна побачити, як кажуть пінгвіни, використовуючи крики і жести. Основними засобами спілкування пінгвінів є писки різної тональності, а також різними жестами, які мають те чи інше значення.

 • . 2

  Звичайно, про спілкування пінгвінів у відкритому морі людині мало що відомо, однак спілкування членів колонії в той час, як пінгвіни висиджують яйця, вчені вже мають уявлення. У шлюбний період королівських пінгвінів, якщо самка вибрала самця, вони виконують спільний шлюбний танець: стають один до одного особою, труться дзьобами і пронизливо кричать і махають крилами. Наприкінці танцю пінгвіни кладуть голови один одному на плечі, ніби обіймаються. Пінгвіни Аделі — найчисленніший вид пінгвінів, володіють дуже склочним характером, тому вчені часто спостерігають, як два пінгвіни з сусідніх гнізд стають один перед одним і починають кричати, розмахуючи крилами як би доводячи щось.

 • . 3

  Так як сплять пінгвіни зовсім небагато і в основному стоячи, сварки відбуваються в основному в разі, якщо один пінгвін зачепив випадково іншого, при цьому налякавши. Навіть пташенята пінгвінів часто розмовляють між собою. Так, найчастіше можна побачити картину, коли два пташеня стоять відокремлено від групи і по черзі пищать, акуратно стосуються один одного крилами. Спостерігаючи такі картини, створюється враження, що два пінгвіненяти «з’ясовують стосунки» або розмовляють. Так як плавають пінгвіни так само добре, як інші птахи літають, пташенята отримують досить багато їжі, проте вони практично завжди голодні і вимагають від батьків їжу своїм пронизливим писком, а ті завжди відповідають їм, але абсолютно іншим набором звуків.

 • . 4

  Так як спаровуються пінгвіни один раз на рік і виводять пташенят в умовах холоду, вони роблять все можливе, щоб їх пташеня отримав все необхідне, щоб оперитися і почати життя в море до настання арктичної осені. Як правило, якщо два гнізда пінгвінів розташовані поруч, сусіди часто «б’ються» крилами, пронизливо кричачи. Пінгвіни дуже допитливі і товариські істоти, саме тому вони обзавелися великим спектром жестів і використовують безліч разнотональних криків і клацань для спілкування і життя в соціумі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :