А чи знаєте ви, як танцюють пінгвіни?

чи знаєте ви, як танцюють пінгвіни?

Вам знадобиться
 • Інтерес
 • Час
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Пінгвіни — це особлива група птахів, що відрізняється особливим впізнаваним будовою тіла, яке пристосоване до життя у воді. Вони добре плавають і пірнають (їх реєстрували на глибині до 500 м), але при цьому це птахи, які втратили здатність до польоту. Пінгвіни — одні з найбільш соціальних птахів. Вони гніздяться величезними колоніями, що налічують деколи до 5 мільйонів особин. Шлюбний період супроводжується ритуальними танцями.

 • . 2

  Як танцюють пінгвіни? Після того, як самка вибере самця, що утворилася пара починає свій танець, який нагадує повільний танець в обнімку. Пінгвіни задирають голову, кричать, потім безсило роняют голови або кладуть їх на плече партнеру — тут і створюється враження, ніби вони обіймаються. Під час танцю птахи постійно ніжно торкаються один одного дзьобами. Після танцю відбувається спарювання. Шлюбний танець і спаровування повторюються багаторазово протягом усього періоду розмноження.

 • . 3

  В інтернет мережі часто зустрічається питання — як пінгвіни дізнаються своїх дітей? І ось чому. Пінгвіни мають тільки одного пташеняти, набагато рідше двох. Приблизно до одного місяця пінгвінята знаходяться під наглядом батьків, які поперемінно відправляються за кормом. Потім пташенята збираються в групи, так звані «ясла» або «дитячі сади», а обоє батьків добувають їжу для вже дорослих дітей. Вченими встановлено, що батьки безпомилково впізнають своє пташеня по голосу, який є унікальним у кожного пінгвіненяти.

 • . 4

  Особлива будова тіла пінгвінів робить їх дуже маневреними у воді. А ось як ходять пінгвіни по суші? Через те, що ноги цих птахів віднесені на самий кінець тіла, пінгвіни пересувають вертикально, сильно перевалюючись з боку на бік. З гірок пінгвіни скочуються на животі. Незважаючи на зовнішню незграбність такого пересування, воно є досить енергозберігаючим, що дуже важливо в умовах проживання цієї групи тварин. Більшість видів пінгвінів живе в дуже холодних кліматичних умовах, де кожен грам жиру (у птахів жир — основне джерело енергії) має значення.

 • . 5

  Про те, як живуть пінгвіни різних видів можна ознайомитися за допомогою спеціалізованої літератури та інтернету. В цілому, спосіб життя цих птахів схожий, але природно, що у кожного виду є свої цікаві особливості. В основному, це стосується розмноження. Наприклад, королівські та імператорські пінгвіни не будують гнізд, а інкубують своє єдине яйце між лап. Деякі види сроят гніздо з трав і каменів, причому за камінчики часом трапляються серйозні бійки. Одним словом про те, як розмножуються пінгвіни різних видів, зараз є величезна кількість інформації.

 • . 6

  Успішність розмноження цих птахів часто залежить від віку та досвідченості партнерів. Пінгвіни в середньому живуть близько 25 років. При цьому, шанси на виживання у пташенят у віці до року вкрай низькі, а потім рівень смертності різко знижується. Природними ворогами пінгвінів є косатки, акули, морські леопарди. Ввезені людиною домашні тварини також стали серйозною проблемою для виживання цих дивних птахів. Та й сама людина донедавна масово добував пінгвінів заради жиру і м’яса, а також збирав їх яйця. Зараз багато видів цих птахів перебувають під захистом Міжнародного союзу охорони птахів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :