А чи знаєте ви, як висушити пиломатеріал?

чи знаєте ви, як висушити пиломатеріал?

Вам знадобиться
 • Калькулятор
 • Метр
Інструкція
 • . 1

  Будь деревина має потреби в сушінні, і її потрібно виконувати правильно. Будь неправильно складений пиломатеріал почне синіти і покриватися цвіллю. Тому, слід бути уважним при складуванні лісу в стелажі. Розглядаючи тему, як висушити пиломатеріал, слід враховувати відстань між землею і нижньою частиною стелажа. Сам процес висихання відбувається досить тривалий час, і може займати до трьох літніх місяців. Що стосується іншого часу року, то в ці періоди протікання просушки займає більш тривалий термін. Якщо питання вказує на те, як порахувати пиломатеріал в кубах, то для цього буде потрібно калькулятор і самий звичайний метр.

 • . 2

  Слід проводити замірювання кожної дошки, після чого множити на товщину деревини і на її довжину. Таким чином впізнається кубатура однієї дошки. Теж саме робиться і з великою кількістю дерева. Тільки для початку, слід зробити заміри ширини дощок і скласти їх між собою, після чого помножити на товщину і довжину дошки. Розглядаючи питання, як продати пиломатеріали, слід відправитися на будівельний ринок, де і буде здійснено продаж. Цей спосіб є найбільш надійним. Хоча є й інші способи продажу, які можуть бути більш ефективними, якщо зробити правильний підхід.

 • . 3

  На даний момент інтернет є хорошим двигуном реклами, слід тільки навчитися ним користуватися. Зазвичай для цього належить замовити рекламу про продаж, завдяки якій і може бути проданий пиломатеріал. Для продажу лісу слід знати, як порахувати кубатуру пиломатеріалу. Тому, як при неправильному розрахунку, можна виконати продаж у збиток. Це відноситься скоріше до не обрізної дошки, коли покупець не бажає купувати ліс з великим обзолом, і вказує на те, що він платить тільки за чисту деревину.

 • . 4

  Такі міркування неправильні, тому, як обзол теж є деревом. Ліс буде добре продаватися, якщо він буде мати рівну і не Крученого поверхню. Тому, слід розглянути, як зберігати пиломатеріал. При складуванні дощок у стелаж, слід виставити тумби з цегли і покласти на них лаги в ідеально рівному стані. Неприпустимо мати перекосів і завалів кута. Нерівно виставлений стелаж призведе до того, що ліс прийме форму вигину. Такий ліс не буде користуватися попитом, з причини його кривизни. Далі, цей пиломатеріал можна буде тільки розпустити на чорнові бруси, які мають невелику вартість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :