А чи знаєте ви, як є восьминога?

чи знаєте ви, як є восьминога?

Вам знадобиться
 • Восьминіг
 • Лимон
Інструкція
 • . 1

  Корисна середземноморська кухня багата морепродуктами. Тут і каракатиці, обсмажені в клярі і подані на листках найніжнішого смарагдового салату. І креветки в лимонному соусі. І, звичайно ж, восьминіг. Запечений на мангалі, маринований, приготований в томатному соусі з цибулею і зеленню — в будь-якому вигляді цей морський мешканець смачний і багатий найціннішими елементами морських глибин. Але чи всі знають, як є восьминога правильно? А адже, щоб насолодитися на повну силу приготованим молюском, треба знати кілька секретів.

 • . 2

  Багато хто думає, що остаточний смак готового блюда залежить від попередньої підготовки. Наприклад, досвідчені рибалки, перед тим, як ловити восьминога, ретельно вибирають місце, бо знають, смачні молюски водяться уздовж берега. Там, де на дні є ущелини і валуни. Ще один секрет підготовки: перед тим, як чистити восьминога, його треба ретельно відбити. Тоді він вийде більш м’яким. Але все це — попередні етапи. І ось готову страву на столі можна насолоджуватися.

 • . 3

  Як же є цього представника морської фауни, щоб не зіпсувати його гастрономічних принад? У якому б вигляді ні подали восьминога (смаженому, вареному, запеченому), його треба рясно присмачити лимончиком. Можна поставити на стіл соусницю з свіжовичавленим соком, а можна просто взяти великий цитрус, розрізати його на четвертинки і укласти на блюдо. Кожен бере і поливає порцію на свій смак. Лимон — вірний друг майже всіх мешканців морського дна. Тому перед тим, як приготувати молодого восьминога, обов’язково треба запастися двома-трьома лимонами.

 • . 4

  От і розкритий головний секрет подачі страви з восьминогом. Без лимона вийде прісна, чи не дуже смачна їжа. Цитрус ж додасть готовому блюду необхідну кислинку, гостроту і атмосферу середземноморської таверни. Взагалі, лимоном добре збризкувати морепродукти не тільки в готовому вигляді, а й у процесі підготовки і самої готування. Наприклад, багато грецькі та італійські господині не уявляють собі, як маринувати восьминогів, не використовуючи лимонного соку.

 • . 5

  Отже, побувавши на Егейському або Середземному морях і спожив їх дари, можна продовжити це задоволення. І насолоджуватися морепродуктами у себе вдома. Головне, пам’ятати про деякі секрети їх приготування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :