А ви знаєте, як навчитися голосно свистіти?

а ви знаєте, як навчитися голосно свистіти?

Вам знадобиться
 • Психічна розвантаження
 • Губи
 • Губи трубочкою
 • Мова трубочкою
 • Чисті пальці
 • Два пальці
 • Без пальців
 • Тренування до автоматизму
 • Розслабитися
Інструкція
 • . 1

  Дуже багато людей кожен день зустрічаються зі стресовими ситуаціями, в сучасному світі це неминуче. Але мало хто знає, що психологи знайшли дуже простий і дієвий спосіб як зняти нервову напругу. Виявляється це просто гучний крик або свист. Але оскільки багато людей просто на просто не зрозуміють людини, який, наприклад, вийшов на балкон і почав без причини кричати, то найбільше підходить для психічної розвантаження пронизливий свист. І, зрозуміло, чим голосніше він буде, тим краще, а сусіди нехай думають, що це пустують дітлахи. Так все-таки як голосно свистіти? Навіть у вміють людей це відбувається тихо. Напевно, по-перше таки подивимося, які способи є для свисту і як ними можна оволодіти.

 • . 2

  Для людини, яка взагалі не вміє свистіти і навіть не пробував цього, спершу слід навчитися самому простому способу, це свистом «трубочкою», а вже після цього приступити до вивчення більш складною, але і гучної , техніки «два пальці». Як навчитися голосно свистіти трубочкою? У цьому способі є свої нюанси. Для початку потрібно зрозуміти, що способів свистіти «трубочкою» є два. Перший спосіб, це коли трубочкою згортаються тільки губи. Другий, це коли до згорнутим губам підключається і мова, яка відповідно згорнуть теж трубочкою.

 • . 3

  Розглянемо перший спосіб. Відповідно губи звертаємо в трубочку, а мова прибираємо за верхні зуби, безпосередньо залишивши не великий зазор. Після цього, починаємо видувати повітря з рота. Слід пробувати дути сильніше і тихіше, губи згортати вже й ширше, зазор між мовою і зубами робити менше і більше, поки не почується свист. Ну а далі справа техніки. Більше тренування і більше буде виходити.

 • . 4

  Другий спосіб. Як вже зрозуміло з пояснень, форму трубочкою повинні прийняти не тільки губи, але й мова. Тому якщо людина не вміє згортати в потрібну позицію мову, у нього просто не вийде скористатися цим способом. Для тих же, хто зможе це зробити, потрібно всього лише згорнути губи і язик трубочкою і починати видувати повітря. Напевно відразу не вийде, але слід мову згорнути ще або навпаки розвернути його і в кінцевому підсумку обов’язково людина почує свій свист. Далі все залежить від практики.

 • . 5

  Як навчитися свистіти голосно за допомогою двох пальців. Відразу потрібно обмовитися, що даний метод розучувати маленьким дітям не найкраща ідея. Так як для цього способу потрібно засунути два пальці в рот, а діти навряд чи на вулиці побіжать додому, щоб помити руки, заради одного свисту. Так що тут питання тільки особистої гігієни. Кожен повинен думати сам.

 • . 6

  Потрібно також згадати, що це буде не так і просто порівняно зі способом «трубочка». По-перше, губи повинні бути щільно притиснуті до зубів і заховані всередину рота. Далі будь-які два пальця, які будуть зручні самій людині, засунути в рот літерою V і щільно притиснути до губ. Відстань між пальцями приблизно близько двох сантиметрів. Слід притримувати язик кінчиками пальців, наблизивши їх заздалегідь один до одного. Від нижніх передніх зубів до мови має бути відстань близько сантиметра. Кінчик мови повинен бути трохи відведений назад, його не слід піднімати. Після виконання даної інструкції, слід з силою видути зі своїх легенів повітря. Якщо все зроблено правильно, то повинен почутись свист. Звук, що видається за допомогою цього способу набагато більш голосніше, ніж при свисті «трубочкою».

 • . 7

  Наступний спосіб розповість, як свистіти голосно і навчиться цьому швидко. Так само, тому що тут не будуть використані пальці рук, цьому можна сміливо навчити дітей. По-перше, слід нижню губу притиснути щільно до зубів, заховавши її відповідно в рот. Нижню щелепу висуваємо вперед, наскільки це дозволяє фізіологія, при цьому передні верхні зуби слід трохи оголити. Кінчик мови повинен дивитися на передні нижні зуби, але ні в якому випадки не впиратися в них. При цьому мова повинна бути трохи відсунуть тому. Все. Тепер потрібно тільки пробувати. Слід набрати повні груди повітря і видути його з себе з силою. Все це слід повторювати і експериментувати до тих пір, поки не вийде.

 • . 8

  Швидше за все, жоден з вище описаних способів людина не освоїть з першого разу, а може навіть і з другого. Але ні в якому випадку не варто засмучуватися і кидати тренування. Треба впевнено і цілеспрямовано їх продовжувати. І в один прекрасний момент свист обов’язково вийде. Тихий, невпевнений, але свист. А далі все елементарно, людина вже без зусиль зможе витягувати з себе свист, абсолютно не замислюючись про те, що і як йому потрібно складати мову і губи. Все піде автоматично. Звук стане голосніше і чіткіше. А якщо людина буде вчитися разом зі своїми дітьми, то це перетвориться на відмінну гру і, як у результаті, в відмінне проведення часу. Радість дітям буде точно забезпечена.

 • . 9

  Так само не варто забувати і про те, для чого потрібно було вчитися свистіти. Від відгуку людини або таксі, до виклику допомоги, якщо раптом хтось заблукав. Але найважливіша це, мабуть, боротьба проти стресу. Всього-на все, після важкого трудового дня, потрібно встати будинку, потягнутися, вийти на балкон і якомога голосніше і протяжней свіснуть, розполохавши при цьому голубів. І настрій почне поліпшуватися, негаразди залишаться позаду, людина буде почувати себе набагато краще. Всього-на всього необхідно тільки спробувати. Вийти і свиснути. І будь-хто зможе оцінити той результат, який отримати за допомогою цього простого і нетрудомісткого способу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :