Abrecafe зелена кава для схуднення: в чому відмінність?

abrecafe зелена кава для схуднення : в чому відмінність?

Вам знадобиться
 • Abrecafe
 • Хлорогенова кислота
 • Кофеїн
 • Танін
 • Приготування Абрекафе

Інструкція
 • . 1

  Тепер підтримувати себе в хорошій фізичній формі стало значно простіше. З’явився кави, який здатний покращувати фігуру. Кавові зерна відрізняються за кольором від звичного чорної кави. Кава Abrecafe має жовтувато-зелений колір. Звідси назва — зелений кави. У відмінності від всім відомого чорного напою, ця кава не приносить шкоди здоров’ю. Зелена кава «Абрекафе», купити можна тільки в аптеці або у офіційних дилерів. Його отримують з бобів кави «Робуста», які висушуються особливим способом при певній вологості і температурі повітря. На відміну від звичного чорної кави, зерна не обсмажуються.

 • . 2

  Сприятливий вплив на організм відбувається завдяки компонентам, що містяться в зеленому кави «Абрекафе». Це природний хлорогенова кислота, кофеїн, танін. За втрату ваги відповідає хлорогенова кислота. Вона сприяє зниженню апетиту, і здатна розщеплювати глюкозу. Для вироблення енергії, необхідної при активності протягом дня, спалюються жири. У той час, як без надходження в організм зеленої кави, використовуються, необхідні для життєдіяльності, вуглеводи. Тому, по-праву вважається, що «Abrecafe» — зелена кава для схуднення.

 • . 3

  Ця речовина міститься в зеленому кави в рівних пропорціях з хлорогенової кислотою. Кофеїн, також має натуральне походження. Споживання зеленого кава підвищує активність людини протягом дня. Він здатний більше рухатися, виконувати фізичні навантаження. Людина відчуває заряд бадьорості і здатний на більшу кількість справ. Однак, наявність кофеїну, хоч і природного, робить зелена кава Абрекафе заборонених продуктів для деяких категорій людей. Це — гіпертоніки, вагітні жінки та ті, хто має індивідуальну непереносимість його компонентів.

 • . 4

  Для людей, які змушені займатися активною розумовою діяльністю, зелена кава «Абрекафе» купити просто необхідно. Крім зниження ваги, цей напій здатний впливати на роботу головного мозку. Відбувається це завдяки таніну — природному речовині, сприятливо впливає на розумову діяльність людини. За смаком «Абрекафе» доведеться студентам, які змушені активно запам’ятовувати і переробляти велику кількість інформації.

 • . 5

  Для того, щоб був запущений процес схуднення, а також інше сприятливий вплив зеленого напою на організм, необхідно його правильно готувати і приймати. Наукові дослідження показали, що прийом «Абрекафе» знижує вагу на 1, 6 кг за два тижні, тоді, як звичайний розчинна кава має показник 0, 2 кг ваги. Заварювати зелений кави рекомендують у френч-пресі. Наполягати його треба 5 хвилин. Кладуть, зазвичай, 2 — 3 ложки. Якщо відчувається запаморочення або нудота, то дозу краще зменшити до 1 — 2 ложок. Пити «Абрекафе» треба не раніше, ніж за 15 хвилин до їжі. «Abrecafe» — зелена кава для схуднення не можна вживати під час і відразу після прийому їжі. Це помітно знизить його ефективність. Добова норма зеленої кави — від 1 (вранці) до 3 чашок в день.

 • . 6

  Зелена кава «Abrecafe» не має аналогів у світі. Факт впливу зеленої кави на зниження апетиту підтверджений науковими дослідженнями і не викликає сумнівів. Споживання «Абрекафе» протягом тривалого часу знижує масу тіла, зменшує жирові прошарки. Він також є дієвим методом підтримки ваги, в умовах збереження звичного щоденного раціону харчування. Це стало причиною підвищеного попиту на зелений кави «Abrecafe» в нашій країні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :