Активація навігатора: як активувати Navitel?

активація навігатора: як активувати navitel?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Мережа Інтернет
 • Навігаційна карта
Інструкція
 • . 1

  Навігатор — незамінна річ для багатьох автомобілістів. Це невелике компактний пристрій для багатьох стало надійним супутником, що дозволяє безпомилково визначати оптимальний маршрут руху. Сьогодні існує великий вибір навігаційних систем. Якщо все ж таки прийнято рішення придбати навігатор Navitel, створений російською компанією, то напевно з’явиться питання, як активувати Navitel? Це одна з небагатьох навігаційних систем вітчизняного виробника, в якій крім карт більше шістдесяти тисяч міст Російської Федерації, представлена величезна кількість карт зарубіжних країн. Програма Navitel, надзвичайно зручна у використанні.

 • . 2

  Вона вкаже не тільки найближчі пробки, але і запропонує варіанти для їх об’їзду, оптимальні маршрути руху в годину пік, а також надасть корисні рекомендації. Не дивлячись на велику кількість можливостей, якими розробники наділили це компактний пристрій, налаштувати його не так вже й складно. Якщо є бажання придбати програмне забезпечення для навігатора, то можна замовити його на сайті компанії navitel. su. Диск з необхідним софтом, як правило, додається в комплекті з комунікаторами. Активація навігатора Navitel починається з запуску інсталяційного файлу з розширенням. exe. Розробники пропонують два способи його активації. Перший полягає в тому, що запущена програма спочатку запропонує зареєструвати навігатор.

 • . 3

  У вікні вводяться кодові символи з купленою навігаційної карти, і далі надається персональний ліцензійний ключ. Після проходження процедури реєстрації можна безкоштовно завантажувати з сайту потрібні карти і оновлені версії навігаційної програми Navitel. Після виходу в Інтернет програма почне стрибка файлу під ім’ям NaviTelActivationKey. txt. Це і є персональний ключ, номер якого автоматично визначається на основі даних номера купленої навігаційної картки. Після цього залишається лише ввести код ключа в потрібне поле і таким чином закінчити процедуру активації навігаційної системи Navitel. Після активації потрібно буде запустити програму.

 • . 4

  Відразу після цього на карті пам’яті навігатора з’являться папки з назвами NavitelContent-Maps і NavitelContent-Skins, в які можна закачувати потрібні карти з маршрутами, як певних міст, так і цілих країни. Картки не входять в дистрибутив, тому їх потрібно буде завантажити окремо і зберегти на карті пам’яті в зазначену папку. Хоча програма може завантажити деякі карти і самостійно, все ж надійніше буде зберегти карти на жорсткий диск комп’ютера, а вже потім скопіювати на потрібну карту пам’яті. В іншу папку можна скопіювати різні скіни і міняти зовнішній вигляд встановленої програми. Інший спосіб активації програми підійде для тих, хто досі ще не знайшов відповідь на питання як активувати Навітел на персональному комп’ютері. Як і в попередньому сценарії переходимо на той же сайт navitel. su.

 • . 5

  Далі треба зареєструвати Навітел, шляхом введення даних з купленою навігаційної карти, після чого завантажити той же файл з розширенням txt, використовуваний в першому способі реєстрації і завантажити його в папку, в якій збережено програма Navitel. Отже, все готово, програма активована. Якщо перезапустити операційну систему або поміняти комп’ютер, то програму доведеться реєструвати заново. Для цього необхідно звернеться в центр техпідтримки, і вказати свої персональні дані для реєстрації. Менеджери компанії обов’язково вирішать цю проблему не пізніше 4-х днів після звернення. Завдяки активації навігатора Навітел, всі маршрути стануть швидше і безпечніше. Будь-яка людина з точністю потрапить за вказаною адресою, і таким чином заощадить свій дорогоцінний час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :