Апаратний педикюр: як робити?

апаратний педикюр: як робити ?

Вам знадобиться
 • Крем
 • Апарат для педикюру
Інструкція
 • . 1

  Доглянуті стопи і нігті — це завжди виглядає красиво і акуратно. Тому сучасні салони краси пропонують безліч варіантів того, як зробити педикюр. Особливу популярність останнім часом набуває апаратний педикюр. Це пояснюється в першу чергу, тим, що він займає набагато менше часу, ніж звичайний. Плюс до цього апаратний педикюр виконується на суху шкіру, тому особливо його рекомендують тим, у кого суха шкіра, проблемні нігті і швидкозростаюча кутикула. Також саме він допомагає боротися з вросшими нігтями.

 • . 2

  При роботі з апаратом для педикюру дуже важливо те, як зробити правильний педикюр. Для цього існує певна послідовність дій. Спочатку на руки майстра і ноги клієнта наноситься дезінфікуючий засіб, який убезпечить від попадання інфекції. Далі необхідно розм’якшити шкіру ніг, природно без води. Для цього буде використовуватися спеціальний крем або склади для жорстких і врослих нігтів, він робить вплив на ороговілі ділянки шкіри. Такий крем необхідно залишити на 10 хвилин.

 • . 3

  Зона кутикули обробляється маленької насадкою. Для ороговілості навколо нігтя краще використовувати насадку побільше. Як обрізати довгі нігтя, знадобляться кусачки, після чого можна скористатися насадкою з білого каменю. Вона ж використовується для шліфування нігтя. Для роботи з цією насадкою необхідний навик і акуратність, при необережності можна пошкодити ніготь.

 • . 4

  Далі серветкою стирається крем або склад, який наносився на початку, і віддаляється розм’якшення шкіра. Для цього можна використовувати апарат відразу, а можна попередньо зрізати найбільш проблемні зони спеціальним верстатом. Після такої обробки на стопи необхідно нанести лікувальні засоби і залишити хвилин на 10 — 15. Обробка пальців ніг проводиться також як шліфування ступні, тільки із застосуванням шліфувальної насадки меншого розміру. Після чого ноги мажуться спеціальним маслом, наноситься покриття на нігті і в ув’язненні наноситься пудра-присипка.

 • . 5

  Вся процедура досить проста і нетривалі за часом, тому дуже багато хто хоче робити її будинку самі. Апаратний педикюр як робити в домашніх умовах? У першу чергу необхідно придбати сам апарат не менше 35000 оборотів. Бажано також, щоб він працював від мережі. Спочатку працювати на ньому стоїть на мінімальній швидкості. Перш ніж приступити до того, як зробити самій педикюр, варто уважно вивчити інструкцію і розібратися, для чого необхідна кожна насадка. В цілому процес повинен бути таким же, як в салон. Поступово з набуттям навичок можна збільшити і швидкість.

 • . 6

  Найчастіше діти, в основному дівчатка, дивлячись на своїх батьків, особливо, коли вони вдома роблять манікюр і педикюр, також неодмінно хочуть спробувати таку процедуру. Але не в кожному віці дитині можна робити педикюр, тим більше апаратний, через те що у нього може бути ще не сформована до кінця нігтьова пластина. Тому перш ніж обробляти йому нігті варто з’ясувати, як приймає педіатр і проконсультуватися з ним. Тільки після дозволу лікаря варто приступати до дитячого педикюру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :