Безкоштовна дієта по групі крові

безкоштовна дієта по групі крові

Вам знадобиться
 • Знати свою групу крові
 • Дотримуватися рекомендацій
 • Бажання схуднути
Інструкція
 • . 1

  Після того, як учені відкрили чотири групи крові, подальший напрямок їх досліджень було легко передбачити. Їх цікавили такі питання: в чому відмінності і подібності людей з різною групою крові? Коли вони з’явилися і чому це сталося? Займаючись пошуком відповіді на ці питання, вчені прийшли до єдиної думки, що існує зв’язок між групами крові та продуктами, які людина вживає в їжу. Таким чином, безкоштовні дієти поповнилися ще однією — дієтою по групі крові.

 • . 2

  Спочатку у людей була одна єдина група крові — 1-ая. У той період основним джерелом їжі було м’ясо. Після того, як люди в повній мірі освоїли землеробство і почали жити осілим життям, вони стали більше вживати в їжу рослинні продукти. Тому у них з’явилася 2-аягруппа крові. Потім у людей з’явився домашню худобу і вони почали вживати в їжу кисломолочні продукти. З’явилася 3-я група крові. А остання, четверта, стала результатом змішання 2-ий і 3-їй груп.

 • . 3

  Дієта, заснована на властивостях груп крові, включає в себе ту їжу, до якої людина схильна біологічно і історично. У результаті поліпшуються процеси метаболізму (або обміну речовин), що призводить до нормалізації ваги людини і поліпшенню його імунітету і загального самопочуття. Безкоштовні дієти по групі крові більше підійде не тим, хто хоче скинути зайві кілограми до якогось важливого дня, а тим, кого турбують реальні проблеми зі здоров’ям. Прибрати зайву вагу швидко за допомогою цієї дієти не вийде.

 • . 4

  Які продукти найбільш підходять для кожної групи крові? Для першої — морепродукти, м’ясо (НЕ свинина), фрукти (не кислий), овочі, ананаси, в обмеженій кількості житній хліб. Для другої групи — овочі, зелені салати, соя, фрукти, бобові, морепродукти, помірно цукор. Для третьої — змішана дієта, але слід уникати свинину і куряче м’ясо; для четвертої — м’ясо, молочнокислі продукти, крупи, фрукти й овочі. Ось і все. Приємного апетиту і гарного вам здоров’я!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :