Бігова доріжка: плюси і мінуси

бігова доріжка: плюси і мінуси

Вам знадобиться
 • Механічна бігова доріжка
 • Електрична бігова доріжка
 • Прагнення займатися спортом
 • Відсутність протипоказань на фізичні навантаження
Інструкція
 • . 1

  При виборі бігової доріжки обов’язково потрібно звернути увагу на її переваги і недоліки. Споживчі характеристики тренажера залежать від конструкційних особливостей моделі. Так, існують два типи бігових доріжок — електричні і механічні.

 • . 2

  Рух полотна електричних бігових доріжок створюється не за рахунок руху людини, а завдяки роботі електричного мотора. Полотно рухається плавно, тому займатися бігом на електричному тренажері дуже приємно. На ноги й спину виявляється середнє навантаження — і це безумовне гідність бігових доріжок такого типу. Електричні тренажери оснащені спеціальним обладнанням, яке відстежує фізичний стан людини. Наявність декількох режимів тренувань — це ще одна перевага електричних доріжок перед механічними.

 • . 3

  Добре подумайте над тим, чи потрібна Вам електрична бігова доріжка: плюси і мінуси цього тренажера практично рівнозначні. Так, вартість електрично доріжок набагато вище, ніж механічних. Складна конструкція тренажера збільшує вірогідність поломки пристрою — а це серйозна проблема для багатьох сучасних електричних тренажерів. Крім того, саморушні частини доріжки є джерелом потенційної небезпеки, тому з тренажером слід бути акуратніше.

 • . 4

  Механічні бігові доріжки працюють за рахунок сили тертя ніг бігуна про полотно тренажера. При цьому бігові доріжки такого типу не оснащені-якими режимами роботи, а навантаження на спортсмена регулюється за рахунок підняття або опускання робочого полотна. Головна перевага механічного тренажера — це відсутність необхідності підключати пристрій до електромережі. Крім того, плюси і мінуси бігової доріжки такого типу обумовлені нескладною конструкцією тренажера. Завдяки простим деталям, бігова доріжка проста в обслуговуванні.

 • . 5

  Якщо порівнювати електричні та механічні бігові доріжки, то останні мають набагато меншою вартістю, ніж тренажери з електромотором. Серед недоліків механічної бігової доріжки слід виділити неможливість точного регулювання навантаження, а також відсутність електронних систем для спостереження за станом організму.

 • . 6

  Вибір бігової доріжки в чому залежить від того, для чого Ви її купуєте: для бігу або спортивної ходьби. Тут рекомендується виходити з товщини полотна і матеріалу, з якого воно виготовлене. Так, полотно доріжок для ходьби має товщину 2 сантиметра, а для бігу — від 2, 5 до 3 сантиметрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :