Біотуалет для дачі

біотуалет для дачі

Вам знадобиться
 • Дача
 • Транспорт
 • Вулиця
 • Масові заходи
Інструкція
 • . 1

  Біотуалет є санвузол, який не потребує стаціонарної каналізації та додаткової системі очищення стоків. Біотуалети знайшли широке застосування, оскільки дозволяють забезпечити в будь-якому місці високий рівень комфорту та гігієни. Їх можна використовувати в машині, в поїздах чи автобусах, тимчасово встановлювати на вулиці в місцях проведення масових заходів. Суть біотуалету полягає в тому, що всі відходи життєдіяльності відразу ж розщеплюються завдяки спеціальним біологічно активним речовинам, при цьому ще й знищуються мікроби і відсутній запах.

 • . 2

  Особливою популярністю сьогодні користується біотуалет для дачі, так як він рятує від необхідності витрачати сили і час на те, щоб обладнати вигрібну яму, влаштувати септик, вирішити питання водопостачання. Крім того, біотуалетом можна користуватися в будь-який час року, не піклуючись про його обігріві. І при цьому санітарні умови будуть на вищому рівні. Розмір біотуалету може становити всього 0, 5 х 0, 5 х 0, 5 метра, тому не виникне труднощів з його перевезенням та установкою. Біотуалети бувають роз’ємні, тобто складаються з двох окремих частин, і касетні — це цілісна конструкція, в якій в міру необхідності заміняться резервуар, в якому накопичуються відходи.

 • . 3

  Щоб вибрати найбільш підходящий біотуалет для дачі, необхідно звернути увагу на наступні параметри: — розміри біотуалету. З одного боку, маленькі конструкції більш зручні в перевезенні і установці, з іншого — високим людям користуватися ними може бути некомфортно. — Об’єм ємності для відходів. Від цього параметра буде залежати частота зміни резервуара. Наприклад, бак об’ємом в 14 літрів треба спорожняти приблизно через кожні 25 — 30 використань, а при обсязі в 20 літрів — через 50. Тому вибір моделі буде залежати від розміру сім’ї та передбачуваної кількості гостей. Крім того, чим більше резервуар, тим більше його вага, тому якщо місце скидання відходів знаходиться досить далеко, можливо, краще вибрати бак поменше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :