Браслети з кришталю

браслети з кришталю

Вам знадобиться
 • Кришталь
 • Властивості і застосування каменю
 • Кришталеві браслети
Інструкція
 • . 1

  Властивості і застосування каменю. Яке значення для людей мають браслети з кришталю? Невід’ємна частина стилю або просто аксесуар? Насправді браслети з кришталю ще з давніх часів вважалися корисними і навіть чарівними прикрасами. В античній Греції почесно було носіння кришталевих прикрас, так як тоді вироби з цього каменю були не всім доступні. Багато хто вірив, що кварц допомагає своєму власникові досягти духовного просвітлення. З кришталю вирізали друку, посуд, прикраси, кулі, запальні лінзи для ритуальних і магічних цілей.

 • . 2

  Але особливу увагу в усі часи приділяли гірському кришталю, адже існує безліч легенд про його властивості. Якщо людина постійно буде носити браслет з гірського кришталю, то це може позитивно вплинути на його головний і спинний мозок. Кварц допомагає при варикозному розширенні вен, респіраторному захворюванні та ішемічної хвороби серця. Також носіння прикрас із кришталю допомагає боротися з безсонням і позбавляє від страшних снів, а молоко годуючих матерів робить більш корисним.

 • . 3

  Кришталеві браслети. Існують властивості кришталю, які до кінця ще не вивчені. Достовірне підтвердження на сьогоднішній день отримали лише його лікувальні можливості. Чи справді володіє кварц магічними властивостями, можна лише здогадуватися. Кришталь — камінь, властивості якого мають не тільки лікувальний ефект. Прикраси з кварцу підходять практично під всі стилі одягу. Модниці навчилися поєднувати кришталеві прикраси як з повсякденним одягом, так і з вечірніми нарядами.

 • . 4

  Різноманітність кварцу просто вражає: зараз кристали цього мінералу можна знайти не тільки різних розмірів, форм, але і квітів! Можливість вибрати найбільш підходящу забарвлення каменів спрощує завдання любителям експериментувати зі своїм стилем. Різнобарвні прикраси з гірського кришталю прекрасно поєднуються з красивими коктейльними сукнями, яскравою пляжним одягом, а помірна вартість виробів дозволяє придбати їх практично всім верствам населення. Кришталевий браслет — це не тільки гарний аксесуар, але і лікувальний талісман, відповідний практичний під всі стилі одягу і має порівняно недорогу вартість!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :