Бур’яни

бур'яни

Вам знадобиться
 • Прополка
 • Обприскування
Інструкція
 • . 1

  Бур’ян — це дикоросла рослина, яка може завдати шкоди при вирощуванні врожаю, знижуючи його якість і продуктивність. Будь трава, яку не вживатимуть в їжу, повинна бути піддана знищенню. Інакше вона розростеться і вже складно буде врятувати урожай, так як його просто витіснять. Бур’яни можна розділити на дві групи: паразити і непаразіти. До перших відносяться стеблові і кореневі представники, зокрема повилика і вовчок. Непаразіти мають ширшу класифікацію.

 • . 2

  Вони поділяються на такі види: Багаторічні / однорічні. Ярі ранні / пізні. Бульбові / цибулинні. Коневіщние / кістекорневие / корнеотпрсковие. Ефемери. Повзучі.

 • . 3

  Основним і «общелюбімим» способом боротьби бур’янами є прополка. Але, на жаль, дана міра має короткочасне рішення проблеми. Бур’ян має властивість дуже швидко розмножуватися. А багато з них розвивають дуже потужну кореневу систему, яку дуже важко знищити повністю.

 • . 4

  Основні правила, які допоможуть надовго позбутися шкідників: прополка потрібно займатися, коли бур’яни тільки-тільки почали з’являтися і не встигли пустити глибоке коріння. Видерли траву краще поміщати в какаю-то ємність, щоб насіння рослин не потрапили в грунт і заново не проросли. Полоти простіше після дощу. При перекопуванні грунту краще використовувати вила, а не лопату, щоб не збільшувати кількість коренів бур’янів.

 • . 5

  Ще одним заходом боротьби є обприскування бур’янів отрутами. Потрапляючи на листя і стебла рослин, засіб проникає в корінь рослини і знищує його зсередини. Але необхідно пам’ятати, що користуватися препаратам потрібно в суху, безвітряну погоду. У будь-якому випадку любителі городу приречені на вічну боротьбу з бур’янами. Але і в цьому є плюс. Значить грунт, на якому виростають рослини — родюча. І зусилля обернутися високою кількістю врожаю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :