Час посадки насіння на розсаду

час посадки насіння на розсаду

Вам знадобиться
 • Насіння для розсади
 • Паперові стаканчики
 • Горшечки з торфу
Інструкція
 • . 1

  Для визначення найбільш оптимальних термінів для посіву насіння на розсаду, в першу чергу необхідно знати характеристику рослин, а саме яким є термін вегетації. Приміром, у помідор проходить сто днів від вегетації до першої появи стиглих плодів. Тому, щоб дозрівання плодів настало до 20 липня, слід садити помідори на розсаду приблизно за сто днів до цієї дати.

 • . 2

  У підсумку, строки посіву складають 110 днів до передбачуваної дати врожаю. Посадка розсади на постійне місце, а точніше її дата, є важливим показником. Якщо посадка здійснюватиметься в теплицю, то до 10 травня має бути готова розсада, якщо ж у відкритий грунт, то до 10 червня. Для цього, від цієї дати потрібно відняти приблизно 50 днів, саме вони підуть на плекання розсади, це якраз і буде сприятливий термін для посіву насіння.

 • . 3

  Таким же способом розраховуються терміни посадки насіння для кавунів, динь, гарбузів, кабачків та огірків. Слід уточнити, що такі культури, як гарбузове, не особливо люблять, щоб тривожили їх кореневу систему, при пересадці, отже, садити розсаду краще в паперові стаканчики, або горщики з торфу. В результаті розсада відразу ж приживеться.

 • . 4

  Час посадки насіння на розсаду, таких як білокачанна капуста, припадає на 15 березня, а після 20 травня її можна висаджувати в грунт. Сіяти білокачанну середньостиглу капусту можна вже в кінці квітня. Брокколі і цвітну капусту сіють спільно з ранньої білокачанної капустою. Квіти також можна вирощувати розсадою.

 • . 5

  Термін посадки залежить від дати бажаного цвітіння. Для того щоб отримати до початку навчального року клумбу, що складається з жоржин та айстр, насіння на розсаду слід почати саджати в середині квітня. Подібним методом, абсолютно для будь-якої рослини, можна розрахувати найбільш підходящі терміни посадки насіння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :