Червона печера: як дістатися?

червона печера: як дістатися ?

Вам знадобиться
 • Екскурсійний квиток
 • Квиток на тролейбус
 • Автомобіль
 • Квиток на автобус
Інструкція
 • . 1

  Червона печера як добратися. Кизил Коба або Червона печера розташована приблизно посередині між Алуштою Сімферополем. У печеру організовуються численні екскурсії. Можна так само на автомобілі доїхати до села Перевальне. Поворот на печеру знаходиться біля тролейбусної зупинки. Так само можна доїхати на автобусі чи тролейбусі, наступних на ПБК або на Сімферополь. Від траси до печери треба йти пішки близько сорока хвилин.

 • . 2

  Скельская печера як добратися. До цієї печері прокладена асфальтована дорога. Тому добратися на автомобілі туди простіше, ніж до будь-якої іншої печері Криму. На ялтинській трасі є два повороти до печери. На громадському транспорті можна дістатися до с. Джерельне на автобусах № 1, 1 а, 182. Далі пройти пішки кілометр по напрямку до села Колгоспне. У печеру так само організовуються численні екскурсії з будь-якого курортного міста.

 • . 3

  Азишская печера як добратися. У першу чергу слід дістатися до міста Майкоп. Далі їхати на Армавір до залізничного переїзду, після якого повернути на дорогу до селища Каменномостський. Далі проїхати потрібно буде кілька кілометрів. Наступним орієнтиром є міст через річку Біла. Після цього їхати до Лаго-Накі без поворотів по асфальтованій трасі. Азишская печера знаходиться відразу після печери Ніжна.

 • . 4

  Ігнатіївському печера як доїхати. Шлях до печери пролягає від Аратскоого в західному напрямку. Першим орієнтиром є сільське кладовище. Спочатку дорога проходитиме через пагорби, пізніше проходить через ліс. Поворот на печеру розташований за шість кілометрів від села. Далі йдуть кілька відгалужень від основної дороги, проте всі вони приведуть зрештою до печери. На найзручнішою дорозі багато автомобільних слідів.

 • . 5

  Воронцовські печери як добратися. Розташовані в 30 кілометрах від міста Сочі. До печер можна дістатися на автобусі М 127, наступному за маршрутом Хост — Калинове Озеро. Від Калинового озера спуститися слід до річки Східна Хоста. Далі пройтися по мосту і дійти до села Воронцовка. Звідти до грота Прометей йти п’ятнадцять хвилин. Можна так само купити екскурсію і поїхати на екскурсійному автобусі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :