Чи допомагає акваеробіка схуднути?

чи допомагає акваеробіка схуднути?

Вам знадобиться
 • Бажання схуднути
 • Наявність басейну
 • Відсутність водобоязнь
Інструкція
 • . 1

  Аквааеробіка являє собою комплекс аеробних вправ, спрямованих на опрацювання проблемних зон тіла. Як правило, класи проходять в басейні, рідше в якому-небудь неглибокому водоймищі. Для того, щоб приступити до занять, зовсім не обов’язково вміти плавати, адже займаються занурюють тіло на невелику глибину, приблизно по плечі.

 • . 2

  Сучасне заняття з аквааеробіки проходить досить динамічно, з використанням різних технік та спеціальної екіпіровки, ще більш збільшує опір води: водні гантелі і обважнювачі або жилет, що допомагає балансувати на воді.

 • . 3

  Основною перевагою аквааеробіки є те, що вправи у воді менш травматичні, ніж на «суші». Суглоби, зв’язки і м’язи не перенапружуються, оскільки вода утримує на собі порядку 90% маси тіла що займається. Багатьох цікавить питання-чи допомагає аквааеробіка схуднути? Відповідь однозначна: звичайно, так.

 • . 4

  Вся справа в тому, що перебуваючи в прохолодній воді, організм витрачає додаткові калорії на свій обігрів. Крім того, всі вправи, що виконуються на воді, набагато ефективніші ще й тому, що людині доводитися долати опір рідини, що також вимагає недюжіннихенергозатрат.

 • . 5

  За рахунок того, що вода нівелює навантаження на хребет, займатися можна більш інтенсивно і тривало, що не завжди можливо на заняттях звичайної аеробікою. Крім того, все теж опір води масажує внутрішні органи, а також є хорошою профілактикою варикозного розширення вен і целюліту.

 • . 6

  Аквааеробіка відмінно підходить людям різного віку, а також вагітним жінкам, які не хочуть набирати зайву вагу. Вправи для схуднення, що виконуються у воді, показані людям із захворюваннями опорно-рухового апарату: зв’язок, суглобів, сухожиль. Людям, що страждають ожирінням, аквааеробіка особливо корисна, оскільки їх організм швидко перегрівається, а вода цьому перешкоджає.

 • . 7

  Люди також часто задають питання, якщо пропонується аквааеробіка, чи можна схуднути швидко з допомогою пропонованих водних вправ? З приводу швидкості схуднення судіть самі: звичайне тренування, як правило, включає в себе розминку, основний комплекс і розтяжку. За одне стандартне заняття можна спалити порядку 500 — 600 калорій.

 • . 8

  Секрет такої ефективності в тому, що основна частина тренування включає в себе безліч всіляких пиріжків, а вони, як відомо здатні інтенсивно спалювати жир, особливо в області стегон і сідниць. При регулярному відвідуванні і помірному харчуванні фігура може стати стрункішою на 2 — 3 кілограммавсего за місяць. Думається, що це досить конкурентоспроможний результат. Для того щоб приступити до занять все, що може знадобитися — це довідка про стан здоров’я, гарний купальник і величезне бажання зробити своє тіло більш здоровим і підтягнутим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :