Чи можливо вступити до ВНЗ без ЄДІ?

чи можливо вступити до внз без єді?

Вам знадобиться
 • Знання правил вступу до університетів
 • Атестат середньої школи
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Для тих, хто хоче мати гарну, високооплачувану і престижну роботу є дуже актуальним питання про вступ до вищого навчального закладу. У випускника школи є три шляхи: Йти відразу працювати. Але в такому випадку це загрожує в основному пробути низькокваліфікованим робочим з такою ж низькою оплатою праці і практично без перспектив кар’єрного зростання.

 • . 2

  Також в такому випадку буде досить важко конкурувати з іншими на ринку праці. Піти вчитися в ССУЗ, отримати кваліфікацію. Після середнього спеціального навчального закладу випускник може не боятися, що залишиться без роботи. Але праця в основному буде фізичний. Також буде складно рости в плані кар’єри. Вступ до ВНЗ. Тут можливості випускника розширюються. Він вже стане висококваліфікованим працівником, який завжди зможе знайти роботу, буде отримувати непогані гроші і мати можливість підніматися вгору по кар’єрних сходах.

 • . 3

  Не дивно, що багато хто вибирає останній варіант. Але нещодавно введена нова система вступу до ВНЗ — здача Єдиного державного іспиту. Однак є і варіанти, коли можна вступити до вищого навчального заклад минаючи настільки страшне для багатьох ЄДІ. Не потрібно здача його, якщо надходить випускник коледжу або технікуму і надходить у ВУЗ він за програмою скороченого навчання. Так само діє це і для тих, хто поступає вже на другу вищу освіту.

 • . 4

  Для випускників школи вступити до ВНЗ без ЄДІ можна тільки тим, хто закінчив школу і отримав атестат про закінчену середню освіту до 1. 1. 2009 року. Але варто враховувати, що не проходження Єдиного державного іспиту зовсім не звільняє абітурієнта від вступних іспитів. Просто йому в такому випадку доведеться складати іспити безпосередньо того університету, куди він надходить. І невідомо, що легше — здати ЄДІ або вступний іспит ВНЗ.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :