Чи можна часник при діабеті?

чи можна часник при діабеті ?

Вам знадобиться
 • Деякі знання
 • Заходи безпеки
Інструкція
 • . 1

  Часник здатний надавати сприятливий вплив навіть про час лікування такого важкого захворювання, як цукровий діабет, сповільнюючи його розвиток. Багато людей, страждаючих цим захворюванням, замислюються, чи можна часник при цукровому діабеті. Користь часнику при діабеті обумовлюється комплексом вітамінів, хімічних сполук, амінокислот і мінеральних компонентів.

 • . 2

  Використання його в якості допоміжного засобу обумовлюється здатністю знижувати в крові вміст цукру на 27 відсотків. Важливі хімічні сполуки, що містяться в часнику, збільшують вироблення глікогену печінкою. При цьому починає сповільнюватися розпад інсуліну в печінці, завдяки чому збільшується його вміст в організмі, в крові знижується рівень цукру.

 • . 3

  Наявність алісатіна і аллицина, вітамінів і корисних мінералів в його складі роблять його відмінним терапевтичним засобом. А здатність часнику нейтралізовувати жирові сполуки, очищати артерії і тим самим перешкоджаючи виникненню атеросклерозу просто незамінна для хворих на діабет.

 • . 4

  При діабеті рекомендується вживати кисле, яка настоюється на часнику. Також, добре впливає щоденне застосування часнику в їжу протягом трьох місяців. Щодня необхідно з’їдати близько 60 грам часнику в подрібненому вигляді.

 • . 5

  Часник при цукровому діабеті можна вживати і в вичавленому вигляді. 10 — 15 крапель часникового соку додається в сире, свіже молоко і п’ється до їжі за 30 хвилин. Рекомендується вживати в день хоча б по одному зубчику часнику, приймаючи його у вигляді масла, крапель або капсул. Постійне вживання часнику істотно зменшує рівень цукру в крові та сечі хворого вже через два тижні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :