Чи можна схуднути, приймаючи соду вранці?

чи можна схуднути, приймаючи соду вранці?

Вам знадобиться
 • Сода
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Давно відома харчова сода може допомогти не тільки в чищенні посуду або кулінарії, але і в такому делікатному питанні як схуднення. Вченими давно доведені її чудодійні властивості в цьому питанні. Широкою популярністю користуються содові ванни, що допомагають позбутися 2 непотрібних кілограмів за один прийом. Але чи можна схуднути, приймаючи соду. Існує думка, що при тривалому прийомі харчова сода робить негативний вплив на шлунок. І що людині, із зниженою кислотністю, приймати її категорично не рекомендується. Але дослідження вчених лабораторно довели той факт, що сода хоч і здатна нейтралізувати підвищену кислотність, але не здатна надати ніякого впливу на кіслотовиделітельной функцію.

 • . 2

  У теж час, багаторазові дослідження харчової соди довели її величезний вплив на організм людини. Харчова сода не тільки здатна вирівняти кислотно-лужний баланс, відновити обмінні процеси в організмі, заповнити недолік кисню, а й, завдяки цьому, не дозволяє витрачати такий цінний для організму калій. У результаті її прийому відбувається поліпшення біохімічних і енергетичних процесів в клітинах. Сприяє поліпшити кровообіг і загальне самопочуття людини. Окрім боротьби з печією, з хворобами горла і з укусами комах, сода ще здатна на багато що. Також вона вживається для профілактики. Приймати її слід натщесерце, за півгодини до прийому їжі, щоб не спрацював блювотний рефлекс.

 • . 3

  Почати профілактику содою необхідно з невеликої дози, буквально з кількох крупинок. Поступово доза збільшується до половини чайної ложки. При цьому її слід запивати або ж розчиняти у воді. Бажано в теплій або гарячої. Води береться не менше половини склянки. Для профілактики сода приймається спочатку один раз на день. Згодом кількість прийомів доводиться до двох, ранкового і вечірнього. Необхідне спостереження за загальним станом організму. При наявності дискомфорту варто зменшити кількість соди і кількість її прийомів в день.

 • . 4

  Отже, чи можна схуднути, вживаючи соду. Існує думка, що якщо випити водний розчин соди, то можна дати можливість шлунку більш швидко розщеплювати жири, а також перешкоджати їх засвоєнню. Деякі п’ють соду регулярно, посилаючись на численні народні рецепти. Але це швидше одноразова процедура. Для позбавлення від непотрібних кілограмів організм краще привести до системи. На жаль, розрахувати індивідуальну дозування для певної кислотності організму в домашніх умовах практично неможливо. При передозуванні можна навіть зашкодити організму. Дослідження організму людини показали, що харчова сода здатна нейтралізувати кислоти, підвищити лужні резерви в організмі, підтримати в нормальному стані кислотно-лужну рівновагу.

 • . 5

  Останнім часом все більше людей страждає від підвищеної кислотності в організмі. При правильному прийомі харчової соди, від п’ятої частини чайної ложки 2 рази на день, можна вживати соду, не завдаючи ніякого роздратування слизової. Таким чином, слід привчати організм до харчової соді тривало. Сода, защелачівая організм, виводить з нього величезну кількість шлаків, які накопичувалися в організмі довгі роки. Але слід пам’ятати, що великі дози харчової соди можуть не всмоктуватися і викликати діарею. У зв’язку з чим подібне вживання соди може використовуватися як проносне.

 • . 6

  Таким образів, тільки строго дозований і системний прийом соди здатний допомогти організму позбавитися від непотрібних кілограмів. Крім прийому содових ванн, корисних для організму, оздоровлюючих його, що знімають нервову напругу, харчову соду можна вживати і всередину. З обережністю до подібних процедур слід ставитися людям, що мають проблеми з шлунком. Подібний прийом може викликати загострення існуючих раніше хронічних захворювань. При цьому соду слід суворо дозувати. Починати прийом краще з маленької дози, розбавивши її у великій кількості теплої кип’яченої води.

 • . 7

  Прийом розчину краще починати з ранку натщесерце, коли у шлунку організму кислотність нейтральна. Від прийому соди до їжі повинно пройти не менше півгодини, щоб не спрацював блювотний рефлекс. Поступово доза доводиться до половини чайної ложки соди за раз, а прийом становить не менше двох разів на день. Харчова сода здатна, при регулярному прийомі, допомогти вивести шлаки з організму, нормалізувати кровообіг. Все це сприяє не лише загальному оздоровленню організму, але і схудненню.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :