Чи потрібна пауза у відносинах: поради психолога

чи потрібна пауза у відносинах : поради психолога

Вам знадобиться
 • Розмова по душам
 • Адекватне сприйняття
 • Складання графіка
Інструкція
 • . 1

  На початку будь-яких відносин закоханість партнерів затьмарює їм очі, тому вони просто не помічають недоліків одне одного. З часом цей період проходить і починають з’являтися якісь невдоволення, докори, претензії і так далі. Багато молодих пар, зіткнувшись з цими першими проблемами, не можуть знайти вихід зі сформованої ситуації і вирішують зробити паузу. Здається, що це єдино вірне рішення, але чи потрібна пауза у відносинах?

 • . 2

  Зазвичай вона є певним сигналом СТОП. Для когось це час подумати над відносинами, над проблемами, над своєю поведінкою і так далі, а для когось це спосіб менш болісно розірвати відносини. Другим варіантом користуються слабкі і боягузливі люди, які не можуть знайти в собі сміливість і сили зізнатися партнеру у своєму бажанні розлучитися. Як правило, тримати паузу у відносинах важко обом. Тим більше, за той час, поки партнери не спілкуються один з одним, вони, природно, відвикають один від одного. Саме цим і користуються багато. Залишають партнера на самоті, він звикає знову до вільного життя, так як витримати паузу у відносинах не для всіх просто, і починає замислюватися про остаточне розставання. А ініціатор так званої паузи потім провокує його почати розмову на цю тему. У підсумку винуватим у розриві виявляється зовсім не той, хто винен.

 • . 3

  Якщо чоловік узяв паузу у відносинах, його дівчині не варто відразу впадати у відчай і думати, що він просто хоче таким чином залишити її. Можливо, чоловік просто неправильно сформулював своє бажання. Швидше за все, він просто хоче відпочити трохи, трохи подумати, прийти в себе, а потім повернутися. Для того, щоб зрозуміти це, потрібно обом просто сісти і поговорити. Спробувати максимально точно зрозуміти бажання один одного. Цим же радою слід скористатися і чоловікові, якщо його дівчина взяла паузу у відносинах. Якщо ж обидва потребують відпочинку, але бояться, що відносини можуть звалитися, найкраще в цьому випадку скласти графік, в якому вказати час, який вони будуть приділяти один одному, собі, роботі, друзям і так далі. Тоді зустрічі стануть більш яскравими і довгоочікуваними, а любов і прихильність тільки сильніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :