Чим чистити вуха кошеняті?

чим чистити вуха кошеняті?

Вам знадобиться
 • Ватні палички
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Кішки, самі по собі, дуже охайні тварини і можуть самостійно стежити за своїм зовнішнім виглядом, але іноді їм потрібна допомога з боку господарів. Наприклад, для того, щоб почистити вуха. Зазвичай кішки містять свої вуха в чистоті, і зайнятися їх чищенням потрібно тільки у випадку простого потрапляння бруду під час прогулянок по вулиці. Якщо ж це кошеня, який на природі ще не бував, але вуха у нього стали брудними, то це може свідчити про якесь захворювання. І найкраще буде відвідати ветеринара. Лікар підкаже, що робити в такій ситуації і чим чистити вуха кошеняті, щоб не зашкодити йому.

 • . 2

  Забруднення вух у кішки може свідчити про такі захворювання, як отит або вушний кліщ. Це не прості захворювання і без спеціальних медикаментів тут не обійтися. Обов’язково потрібно звернутися до лікаря, щоб не доводити до можливих ускладнень у домашнього вихованця. У таких випадках чищення вух буде проводитися за допомогою вушних крапель або мазей. Повні і чіткі рекомендації в разі виникнення захворювання може дати тільки досвідчений ветеринар. Самостійно вибирати ліки не слід, тому що самолікування може призвести до погіршення самопочуття тварини. В результаті кішка почне роздирати собі вуха кігтями, стане знервованою і агресивною.

 • . 3

  Якщо ж мова йде про звичайний забрудненні, то вушні раковини можна почистити за допомогою звичайних ватних паличок. Само собою, кішки не люблять, коли їх намагаються змусити щось робити, особливо, коли це чистка вух. Для того, щоб утримати тварину на місці, потрібно міцно притиснути його в такій позі, щоб можна було контролювати не тільки його лапи, а й голову. Якщо ж кошеня виривається і утримати його поодинці не виходить, то краще вдатися до допомоги іншої людини. Сама чистка вух займає не так багато часу, але процес утримання може призвести до стресу у тварини і подряпин у господаря.

 • . 4

  Після того, як вдалося знерухомити кошеня, необхідно злегка відтягнути вуха кошеня, можливо, навіть вивернути їх назовні. Робити це потрібно обережно, щоб не заподіяти болю. Потім ватною паличкою або ватяним диском провести по внутрішній частині вушної раковини і видалити найбільші шматочки бруду. Потім ватяну паличку можна змочити водою і видалити залишилася бруд. Слід все робити якомога швидше і одночасно акуратно. Рухати паличкою потрібно зсередини назовні, а також обов’язково стежити за тим, щоб палички не заходила глибоко у вушну раковину, щоб уникнути пошкодження вушного каналу.

 • . 5

  Чистка вух кішки заподіює чимало незручностей і господарю, і вихованцеві. Тому, по можливості, краще проводити цю процедуру якомога рідше. Не слід мучити кошеня тільки заради того, щоб добитися ідеальної чистоти. З невеликими забрудненнями кошеня здатне впорається і самостійно, а от занести інфекцію у вуха під час чищення цілком реально. Чистити вуха кошеняті слід не частіше, ніж раз на два тижні, якщо для цього немає особливих показань. Наводити лиск слід тільки перед відповідальними заходами, такими, наприклад, як виставка. Потрібно пам’ятати, що хоча коти і гуляють самі по собі, але все одно потребують турботи і ласки люблячого господаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :