Чим корисна смородина?

чим корисна смородина?

Вам знадобиться
 • Смородина
 • Посуд для збору смородини
 • Морозильная камера
Інструкція
 • . 1

  Кращий період збирання і заготівлі смородини — це друга половина червня — перша половина липня. Більшість господинь прагнуть припасти на зиму ці диво ягоди, які володіють чудовими властивостями. Ягоди заморожують, сушать, варять варення, закривають компот на зиму. Смородина являє собою одне з корисних рослин в саду. Насамперед, це пов’язано з великим концентратом вітамінів, які необхідні людині.

 • . 2

  Цей комплекс включає в себе такий незамінний вітамін, як вітамін C. Виявлено, що смородина містить в 15 — 20 разів більше аскорбінової кислоти, ніж яблука, і порядку 7 — 8 разів більше, ніж лимон. Крім того вона містить просто неймовірна кількість вітаміну P. Варто згадати, що цей продукт гармонійно поєднує вітаміни P і C, які роблять профілактичний ефект проти променевих захворювань і цинги на людський організм.

 • . 3

  Дослідники стверджують, що в ягодах смородини також міститися антибіотики та інші мікроелементи. Ще один цікавий факт це те, що в раціон космонавтів містить пасту зі смородини. Цей продукт також використовується в народній медицині. Найбільш уживаними є нирки і листя. Вони є хорошим проносним засобом. Крім того їх використовують для лікування наднирників.

 • . 4

  Найчастіше листя та бруньки варяться і приймаються всередину для лікування гіпертонічної хвороби. Багато хто також використовують смородиновий чай, який має приємний запах. Також листя смородини часто додаються, коли маринують огірки чи помідори. Чим корисна смородина? Вчені довели, що соки, які приготують із смородини, мають незвичайний ефект, який стимулює апетит.

 • . 5

  Дослідники вважають, що напої зі смородини покращують працездатність і виводять шкідливі солі з організму. Смородина є рослиною, яке плодоносить досить довгий час. При не надто ретельного догляду один кущ може жити приблизно десять років більше. А якщо за кущем доглядати досить добре, він може жити і плодоносити близько двадцяти років.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :