Чим краще збивати температуру годує мамі?

чим краще збивати температуру годуючої мамі?

Вам знадобиться
 • Оцет
 • Малинове варення
 • Парацетамол
Інструкція
 • . 1

  Трапляється так, що під час годування грудьми у жінки піднімається температура, збивати яку можна не завжди, так як деякі препарати приймати годувальниці не можна через їх високої концентрації в молоці. Якщо збити температуру не виходить, то для того, щоб не нашкодити малюкові, краще звернутися до лікаря. Хоча спробувати деякі засоби для зниження температури можна. Отже, як збити температуру при годуванні грудьми?

 • . 2

  З лікарських препаратів в такій ситуації можна приймати парацетамол. Після повного всмоктування його концентрація в молоці годуючої мами відносно невелика. А ось аспірин приймати не варто, так як, потрапивши в молоко, цей препарат може викликати у грудничка отруєння, яке в деяких випадках призводить до летального результату. Хоча перед прийомом парацетамолу також слід проконсультуватися з лікарем.

 • . 3

  Також можна використовувати оцтове обтирання. Для обтирання можна використовувати 9% яблучний оцет або розведену до 4 — 6% оцтову есенцію.

 • . 4

  Задавши питанням, чим краще збивати температуру годує мамі, варто згадати про малині. Адже ця ягода дуже ефективна в зниженні температури і при простудних захворюваннях. Крім цього, її немає в списку протипоказаних до прийому під час годування засобів. З малинового варення можна приготувати морс. Для цього на склянку води береться дві-три ложки варення. Такий морс необхідно приймати по склянці тричі на день. Якщо варення немає, то можна купити в аптечному кіоску сушені листя малини і заварити їх. На літр води береться 2 столові ложки сушеного листя. Цей відвар також необхідно приймати тричі на день.

 • . 5

  Якщо вищевказані способи не допомагають, то необхідно звернутися до лікаря. Можливо, він пропише ліки і порекомендує на деякий час припинити годування новонародженого груддю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :