Чим небезпечне фізична перевтома?

чим небезпечне фізична перевтома?

Вам знадобиться
 • Профілактика
 • Відпочинок
 • Увага
 • Самоконтроль
 • Звернення до лікаря
Інструкція
 • . 1

  Перевтома — це патологічний стан, який розвивається у людей через постійного фізичного чи психологічного перенапруження. Клінічну картину стомлення визначають функціональні порушення в ЦНС. Фізична перевтома — це стан, що виявляється різким зниженням працездатності. Більшість людей у повсякденному житті відчуває величезну втому, роздратування і навіть апатію. Відбувається порушення функцій м’язів, йдуть сили, рухи стають аритмічний і не зосередженими. Відзначаються постійна сильний головний біль, неуважність, погіршення пам’яті, неуважність, порушення сну. Це є ознакою фізичної перевтоми організму, а також сигналом до початку прийняття певних заходів з лікування цього стану. Але, звичайно, краще лікування профілактика. Фізичної перевтоми, як і більшість хвороб, можна уникнути. Для початку краще розібратися, через що воно виникає.

 • . 2

  Основні причини перевтоми — це хвороба, важкі умови роботи (шум, духота і так далі), одноманітна поза під час роботи, відсутність відпочинку, дуже велике навантаження протягом тривалого часу і навіть негативне ставлення до виконуваній роботі. Розумова перевтома, до речі, теж може виникнути з цих причин. І воно також небезпечно для організму, як і фізична перевтома. Ці стани можуть викликати різні захворювання, у тому числі захворювання ЦНС, загострення серцево-судинних захворювань, гіпертонію, захворювання шлунково-кишкового тракту, а також зниження імунітету. Саме тому небезпечно перевтома у дітей. При появі симптомів фізичної перевтоми у дитини потрібно переглянути розпорядок дня і постаратися знизити навантаження на дитячий організм під час допомоги по дому, навчання і так далі. А ще краще показати дитину лікарю, який зможе максимально точно оцінити стан його організму і при необхідності призначити лікування.

 • . 3

  Ні в якому разі не можна не звертати увагу на появу ознак перевтоми як у себе, так і у дітей! Перевтома організму впливає не тільки на фізичне, а й на емоційний стан людини, на його настрій, думки, почуття. Це може сильно загострити стосунки з рідними, близькими і навіть стати причиною сварок і скандалів. Щоб цього не сталося, потрібно своєчасно надавати допомогу своєму організму, а також бути більш терпимими до близьких. Фізична перевтома — це не тимчасова втома, це хвороба, яку потрібно лікувати, а не чекати, поки «саме пройде».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :