Чим займається флорист?

чим займається флорист?

Вам знадобиться
 • Бажання дізнатися про професію
 • Знання флористики
 • Творчий підхід
Інструкція
 • . 1

  Квіти в наш час є традиційним презентом на розлив праздни та заходи, а іноді навіть просто так, без приводу. Завжди доводиться дуже довго вибирати красивий букет, щоб здивувати тієї людини, якій він адресується. Вибираючи ці незрівнянно красиві квіти, ми не замислюємося, хто ж складає їх і як вони це роблять, адже це справа зовсім не проое. Дуже важливо грамотно поєднувати квіти між собою, додати правильного кольору і розміру стрічки і всеразлічние гілочки.

 • . 2

  Так хто ж робить цю красу? Людина, що займається складанням букетів з живих квітів, а також декоруванням інтер’єрів за допомогою квітів живих і засушених — флорист. Саме ця людина створює такі чудові букети, а також всеразлічние композиції з квітів і рослин, якими ми можемо прикрасити свій будинок, робочий кабінет і так далі.

 • . 3

  Чи можна взяти, і за своїм бажанням стати флористом? Аж ніяк ні. Ще зовсім недавно, в 2009, люди, що займаються цією справою не мали офіційної посади. Але з 2009 року були офіційно затверджені професії «флорист», «дизайнер-флорист», «флорист-дизайнер» і «флорист фітодизайнер». А це позначає, що щоб офіційно стати флортстом, необхідно вчитися на цю професію так само, як і на всі будь-які інші.

 • . 4

  В принципі, будь-яка людина зможе стати флористом, навчаючись навіть заочно, головне мати натхнення до мистецтва. Адже флорист повинен вміти соствоять гарні букети з будь-якого виду квітів, правильно їх поєднувати, додавати будь-які додаткові елементи для прикраси. Також, будь флорист зобов’язаний у совершентсве знати ботаніку, тобто в будь-який момент він може розповісти про різних кольорах. Тепер усім стало ізвнстно і ясно, чим займається флорист. Тому, може бути тепер флористів стане більше, адже це — прекрасна професія, і осягнути її може будь-яка людина, було б бажання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :