Читати тільки тим, хто хоче знати, як не їсти солодощі

читати тільки тим, хто хоче знати, як не їсти солодощі

Вам знадобиться
 • Мед
 • Горіхи
 • Фрукти
 • Спеції
Інструкція
 • . 1

  На жаль, яке б задоволення і радість не доставляло вживання солодкого — не кожному і не завжди це корисно. Деякі захворювання повністю виключають цукор. І тому, доводиться себе обмежувати і відмовлятися від солодощів, як би це не було важко. У тому, як не їсти солодощі зовсім — особливої хитрості немає. Має значення тільки сила волі і самонавіяння. Доросла людина може себе змусити відмовитися від солодкого в силу яких-небудь причин. Набагато складніше, якщо солодощі протипоказані дитині. І як бути в такій ситуації?

 • . 2

  Є простий вихід — фруктовий цукор. Тобто, натуральний природний замінник звичайного цукру. Яскравим прикладом тому служать східні солодощі. А як приготувати східні солодощі? Безліч східних солодощів не містять цукру зовсім і тому зовсім не шкідливі. Наприклад, казенакі або рахат-лукум. Перше готується на основі меду і різних горіхів. А рахат-лукум — це уварений до мармеладного стану сік різних фруктів. Готується довго, але просто і приготування не складе складності.

 • . 3

  У природі солодкі смаки розподіляються часом досить несподівано. Наприклад, підмерзлу картопля стає солодким. І як прибрати солодкість з картоплі вже думати марно. Це практично неможливо. Можна солодкий смак тільки трохи замаскувати сильними спеціями, але навряд чи це дасть стовідсотковий ефект. Так, що не завжди солодкий смак це добре

 • . 4

  Але тим, не менше, в основному солодощі це суцільна радість для дітей і дорослих. Багато дітей, настільки люблять солодке, що часом мріють про те — як відкрити магазин солодощів. І частенько, подібні дитячі мрії стають реальністю, і приносять дохід господареві і радість покупцям. Так як, солодке затребуваним буде завжди.

 • . 5

  Але навіть і не мріючи про солодкий бізнесі, мало хто не замислювався про те, як зробити солодощі самому, в домашніх умовах. І дуже багатьом вдається створити справді кондитерські шедеври кулінарного мистецтва. Тому, як солодкі страви є найчисленнішою і різноманітною нішею в кулінарії. Різноманітність всіляких солодощів просто вражає уяву. І знадобилося б десять життів, щоб перепробувати всі солодкі шедеври, які пропонують кухні народів світу. Всі перепробувати не можна, але прагнути до цього безумовно варто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :