Чоловіче хобі: як зробити рушницю з дерева

чоловіче хобі: як зробити рушницю з дерева

Вам знадобиться
 • Папір
 • Дерево
Інструкція
 • . 1

  Кожен чоловік в душі на все життя залишається хлопчиськом. Багато свої захоплення з дитинства він переносить у доросле життя, називаючи їх модним словом — хобі. У сучасних чоловіків дитинство пройшло в радянський час, а значить у дворі і хлоп’ячих іграх, в яких відбивався вихований у той час патріотизм. Кожен хотів стати героєм, ну а який герой без рушниці? Рушниця пацани майстрували хто з чого міг — хтось шукав підходящі бляшанки на звалищі металобрухту, а хтось прагнув досягти досконалості і старанно вистрагівал шматок дерева, тому як зробити рушницю з дерева — це було на ті часи вищим пілотажем, поряд з наявними у пацанів примітивним зброєю — дерев’яними луками, рогатками, горохостреламі (планка і прищіпка на ізоляційної стрічки) і спічкостреламі (з звичайне прищіпки), а науці як з паперу зробити рушницю був навчений кожен дворовий хлопчина.

 • . 2

  Хлопчаки з радянських часів сьогодні солідні чоловіки, для багатьох дитячі захоплення по створенню зброї стали корисним хобі. Так можна з нехитрих пристосувань зробити рушницю для полювання і, хоча для цього потрібно чимало часу, довести задум до фіналу цілком реально. Для початку варто знайти шматок підходящої породи дерева. Дерево має бути не сухим, але й не сирим — таїмо добре усталеним матеріалом, що легко піддається обробці. Перед тим як зробити рушницю для полювання, необхідно зробити схему майбутнього рушниці на обраному дерев’яному шматку. Дуже важливо при цьому продумати і промальовувати всі деталі.

 • . 3

  Набагато легше буде вирізати з дерева рушницю, якщо є оригінальний варіант — простіше буде зіставити за розмірами і точності виконання деталей. Дотримання розмірів і пропорцій при обробці дерев’яного стовбура рушниці дуже важливі, тому стругати треба не поспішаючи — найменша неточність і починати доведеться з початку.

 • . 4

  Перед тим як зробити приклад для рушниці необхідно ретельно зняти всі мірки, щоб при шліфовці не змінилися його обсяги — важлива тут не тільки пропорція довжини, але і ширини обраного матеріалу. Звичайно ж, зроблене повністю з дерева рушниця не ефективна зброя, а значить, треба буде його доповнити підставою із залізної рами, таким чином, щоб спусковий гачок потрапив на своє місце і був правильно розташований.

 • . 5

  Наприкінці до конструкції кріпиться оптичний приціл і рушницю з дерева готово. Те як зробити саморобну рушницю знає кожен поважаючий себе мисливець. Ось тільки наскільки безпечно ходити з такою рушницею на полювання навряд чи хто відповість однозначно, адже зробити рушницю одне, а використовувати — це вже інша справа.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :