Чоловічий стриптиз, як навчитися: техніка безпеки

чоловічий стриптиз, як навчитися : техніка безпеки

Вам знадобиться
 • Ароматичні масла
 • Білизна з магазину
 • Музичний супровід
Інструкція
 • . 1

  Навички чоловічого стриптизу — це не тільки можливість заробити на відповідному місці в стриптиз-клубі, а й корисний навик, який допоможе спокусити і здивувати кохану дівчину. Крім того, для того щоб почати виступи в клубі, необхідно ретельно відрепетирувати руху, а для цього потрібно оцінка з боку глядачки.

 • . 2

  Вибір навчальних курсів з назвою, наприклад: «чоловічий стриптиз, як навчитися за 10 уроків» — сьогодні досить великий, тому професійні поради доступні для кожного новачка. Але виконуючи танець, потрібно подумати не тільки про красивих рухах, але і про висвітлення — червоне світло ламп додасть номеру загадковість і додасть чуттєвий аспект. Для досягнення ефекту інтимності обстановки на сцену можна помістити палаючі свічки, але в цьому випадку від стриптизера потрібно уважність і обережність, щоб скинута одяг не потрапила в полум’я і не загорілася.

 • . 3

  Також фахівці дають наступну пораду: перед тим як танцювати чоловічий стриптиз, потрібно придбати набір ароматичних масел, які створять особливу атмосферу (їх можна як поміщати в спеціальну ароматичну лампу, так і наносити на тіло). Велику роль у сприйнятті виступу грає музичний супровід. Для кожного танцю рекомендується вибирати особливу мелодію залежно від того, які цілі переслідує виступаючий. При виборі музики не треба боятися експериментів в пошуку відповідного стилю і ритму.

 • . 4

  Можливо, скоро хтось буде цікавитися і тим, як замовити стриптиз у виконанні такого підготовленого танцюриста вже в елітному клубі. Але насамперед потрібно подумати про «спецодязі». Для цього потрібно придбати особливе білизна з магазинів для «дорослих» — воно має збуджувати уяву. Якщо робота стриптизером стане способом заробітку на життя, то варто придбати і спеціальний одяг з особливими застібками, що забезпечують швидке і ефектне позбавлення від наряду, щоб не плутатися в застібках і блискавках, звільняючись від штанів одним рухом руки.

 • . 5

  Щоб відповісти на питання, пов’язане з тим, як красиво танцювати стриптиз, необхідно, насамперед, провести кілька репетицій рухів перед дзеркалом. Для отримання натхнення рекомендується придбати диски, на яких відображена робота стриптизера в клубі.

 • . 6

  У деяких випадках достатньо хорошого відео, щоб дізнатися про те, як навчитися стриптизу будинку. Для кращого виконання рухів будуть потрібні записи уроків стриптизу. Бажано виконувати всі рухи так само, як і танцюрист на відео. Танець репетирується в спеціально підготовленому місці, де буде виключений випадковий травматизм (без гострих кутів і громіздких меблів). А для гарантованого успіху потрібно вибрати саме той комплект одягу, який буде швидше за все зніматися з тіла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :