Чому часто зустрічається перевтома у спорті?

чому часто зустрічається перевтома в спорті?

Вам знадобиться
 • Профілактика перевтоми
 • Консультація з лікарем
 • Правильний розподіл навантажень на організм
 • Уважність до стану свого організму
Інструкція
 • . 1

  Перевтома, як відомо, — це патологічний стан організму, яке настає через постійні великих навантажень, нестачі або відсутності відпочинку, неправильного режиму дня. Воно характеризується зниженням працездатності, підвищеною дратівливістю, зниженням концентрації та уваги. Це надзвичайно небезпечно, оскільки може викликати різні захворювання, негативно впливає на нервову систему і психіку людини, погіршує імунітет і так далі.

 • . 2

  Перевтома в спорті зустрічається досить часто. В основному через неправильну оцінку спортсменом стану свого організму і спроб «вичавити» з себе максимум. Також воно можливе у спортсменів зі слабкою нервовою системою і у надмірно вразливих. Це стан настільки небезпечно, що може викликати смерть. Від перевтоми щорічно вмирають десятки тисяч людей. Це відбувається не через те, що людина витрачає занадто багато енергії, а через те, що організм просто не може відновити запаси її. Тому при найменших ознаках перевтоми необхідно переглянути свій режим дня, постаратися зменшити навантаження на організм, збільшити час на відпочинок. Також потрібно правильно харчуватися і уникати нервового перенапруження, яке теж негативно позначається на стані організму.

 • . 3

  Дуже важлива для спортсменів профілактика перевтоми. У дітей, що займаються спортом, особливо. Так як їх організм, природно, слабкіше, ніж організм дорослої людини, а значить, більш схильний перевтоми. Профілактикою є консультація з лікарем для оцінки стану здоров’я, складання правильного режиму дня, правильне харчування.

 • . 4

  Найкращі ліки від перевтоми — це повноцінний відпочинок і зниження навантажень на організм під час тренувань або навіть тимчасова відмова від них. Звичайно, найправильніше буде звернення до лікаря з докладним описом роду своєї діяльності, кількості тренувань на тиждень, свого харчування. Також потрібно повідомити лікаря приблизну кількість годин, відведених на відпочинок і максимально докладно описати ті симптоми, які змусили звернутися за консультацією лікаря.

 • . 5

  Щоб вчасно самостійно діагностувати у себе фізична перевтома, симптоми його зобов’язаний знати кожна людина, що займається спортом. Це, насамперед, зниження працездатності і постійне відчуття втоми. Також в цьому стані людина стає занадто дратівливим, іноді навіть агресивним до оточуючих. Постійна або частий головний біль теж є сигналом від організму про те, що йому необхідний відпочинок. Головне, не залишати ці сигнали без уваги і вчасно починати лікування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :