Чому прийнято танцювати вальс на Останній дзвінок?

чому прийнято танцювати вальс на останній дзвінок?

Вам знадобиться
 • Музика
 • Комп’ютер
 • Відчуття ритму
Інструкція
 • . 1

  Останній дзвоник має масу асоціацій серед учнів. Це свято до душі всім, звичайно, у кожного причини різні. Так, наприклад, учні молодших класів з нетерпінням чекають настання канікул, щоб поринути в літній відпочинок, а випускники будують плани на майбутнє і трохи сумують, тому що в цей день вони прощаються зі школою та педагогами, які вже стали рідними.

 • . 2

  Вальс на Останній дзвоник є гарною традицією, яку випускники дотримуються з року в рік. Цього не вимагає ні Міністр освіти, ні вчителі, учні самі прагнуть дотримати всі традиції. Є маса музичних композицій, які так і називаються останній шкільний вальс.

 • . 3

  Вальс має цікаву і багату історію. Він почав зароджуватися ще в далекому дев’ятнадцятому столітті, але ставлення народу до нього було неоднозначне. І тільки після Віденського конгресу він став популярний серед всіх верств населення, так як дипломати і вся еліта суспільства своїм яскравим прикладом показали, що вони здатні вирішувати серйозні проблеми днем і відпочивати під звуки даної музики вечорами, ритмічно танцюючи вальс.

 • . 4

  Раніше, крім вальсу, випускники також намагалися одягатися відповідним чином — згідно з традиціями. Для дівчат наряд складався з білої блузи і чорної спідниці, доповнював цей комплект білосніжний фартух. Це шкільна форма 80-х років. Для хлопців стиль одягу практично не змінився, це, як і колись, строгий костюм і біла сорочка.

 • . 5

  Але, незважаючи на те що традиційний вальс все ще виповнюється випускниками, наряд дівчат істотно змінився. Це ніяк не пов’язано з небажанням надягати фартух, а викликано тим фактом, що подібну форму з кожним роком знайти все важче і важче. Тому випускниці на останній дзвоник приходять в спідницях і блузках або в брючних костюмах, витримуючи при цьому чорно-білу кольорову гамму.

 • . 6

  Традиція виконання вальсу все ж залишилася. Вона має глибоке коріння. Раніше, коли це танець тільки став з’являтися в Росії, його було прийнято танцювати на балах. А так як випускний і називається «балом», то він неодмінно повинен супроводжуватися даними танцем, це і є однією з головних причин виконання вальсу на випускному балу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :