Чому сльозяться і червоніють очі у дитини?

чому сльозяться і червоніють очі у дитини?

Вам знадобиться
 • Консультація фахівця
 • Чай або кип’ячена вода
 • Вата
 • Деякі знання про дитячі захворюваннях очей
Інструкція
 • . 1

  У дітей, зокрема у новонароджених, сльозяться очі є звичайним явищем. Часто з народження може сльозитися і одне око, і обидва відразу. В очах може почати накопичуватися гній жовтого кольору, але білки не будуть виглядати запаленими і червоними. У найменших діток у всьому цьому найчастіше винна інфекція, яку малюки отримують при народженні. Правда, закупорка слізних проток (вузенькі канали, по яких в носоглотку випливають сльози з внутрішніх куточків очей) є найбільш поширеною причиною.

 • . 2

  Багатьох батьків хвилює питання: «чому сльозяться очі у дитини». Сльози можуть не витікати через те, що заблоковані слізні потоки, тому сльози починають скупчуватися в очах. Необхідно змочити вату в чаї або кип’яченої води, щоб протирати періодично очі. Необхідно обов’язково звернутися до лікаря, якщо проблема сльозавих очей до 9 місяцях не пройде. Він вже крихітної голкою прочистить потоки водою.

 • . 3

  Якщо білки дитини почервоніли, то це може свідчити про інфекції, тому вірним рішенням буде звернутися до лікаря. Якщо у дітей старшого віку Ви помітили червоні і сльозяться очі, то це може свідчити про наявність кон’юнктивіту, тобто інфекція слизової оболонки ока. Найчастіше дане захворювання з’являється після застуди раптово, діти починаються скаржитися на те, що начебто їм щось потрапило в око. Пам’ятайте, кон’юнктивіт заразний, він передається через рушник або безпосередньо тісний контакт.

 • . 4

  У дітей сльозяться і червоніють очі при кон’юнктивіті, викликаному вірусами, а іноді й бактеріями. Зверніться до лікаря, який випише мазь або краплі, до складу яких будуть входити антибіотики. Якщо причина захворювання бактерії, то ліки швидко усунуть дану хворобу. Кон’юнктивіт може пройти самостійно, тільки необхідно протирати очі постійно чаєм або кип’яченою водою. Якщо протягом 5 днів він не пройшов, то відразу ж зверніться до офтальмолога за лікуванням.

 • . 5

  Причини, які можуть призвести очі до почервоніння і запалення, різні (увеїт, кон’юнктивіт, ерозія рогівки, ячмінь і т. д.), тому в будь-яких випадках найкраще звертатися до фахівців! Із зором жарти завжди погані!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :