Чому так важливо знати, як пиво впливає на організм?

чому так важливо знати, як пиво впливає на організм?

Вам знадобиться
 • Пиво
 • Знання можливих захворювань
 • Дотримання рекомендацій щодо кількості употреблемого напою
Інструкція
 • . 1

  Враховуючи те, що останнім часом пиво стало одним з найбільш популярних напоїв, розмови про його вплив на організм не припиняються. Хтось вважає, що вживання пива в невеликих кількостях надає позитивну дію на організм. Але багато вчених і лікарі б’ють тривогу, кричачи про пивний алкоголізм і руйнує дії цього напою на всі органи людського організму. Знаючи про те, які хвороби можна отримати, продовжуючи зловживати пінним напоєм, багато хто може задуматися і перестати вживати його. Інформація про негативну дію пива може послужити поштовхом до того, щоб кинути згубну звичку.

 • . 2

  Необмежена регулярне вживання пива може привести до плачевних наслідків і до незворотних змін в організмі. Це стосується статевих змін: у чоловіків напій пригнічує вироблення тестостерону і активізує вироблення жіночих гормонів, а у жінок з’являється ризик захворювання на рак і безпліддя. Слабка ерекція і імпотенція загрожують більшості любителів пива. Ні в якому разі не можна вживати пиво годуючим матерям, інакше ніжний дитячий організм не впорається з дією алкоголю і у дитини можуть початися еліптичні припадки. А ще вживання пива у великих дозах призводить до руйнування клітин головного мозку.

 • . 3

  Багато жінок думають, як відучити пити пиво своїх супутників життя, які не представляють проведення вечора без пляшечки, а то й кількох пляшечок пива. Такі доводи, як те, що з часом відбувається порушення нормального функціонування спинного мозку, зорового і слухового апарату, можливий цироз печінки, гепатит, гастрит, панкреатит, невропатія та ін захворювання дуже часто сприймаються, як щось міфічне. Хоча численні дослідження, що проводяться вченими, давно довели що більшість сполук, що входять до складу пива, самим негативним чином впливають на людський організм.

 • . 4

  Як перестати пити пиво цікавить багатьох з тих, хто не мислить проведення свят та інших заходів або навіть сімейних вечорів без цього алкогольного напою. Однак відмовитися від вживання пива, навіть тим, хто планує це зробити, дуже часто буває складно. Це пов’язано зі звиканням до містяться в напої хмелю і деяким продуктам розкладання етилового спирту. Так званий, пивний алкоголізм, це не вигадки, а реальність: залежність формується навіть по відношенню до безалкогольному пиву, а сам недуга розвивається досить таки непомітно. До того ж хміль може сприяти розвитку такого захворювання, як рак товстого кишечника. А якщо вживати 7 — 10 літрів пива на тиждень, то висока ймовірність померти від інсульту.

 • . 5

  Вирішивши проблему як кинути пити пиво, можна убезпечити свій організм від виникнення різних захворювань. Звичайно, мова не йде про повну відмову від алкоголю. Лікарі стверджують, що вживання пива в невеликих дозах і не кожен день може бути ефективним, покращуючи обмін речовин в організмі, підвищуючи працездатність м’язів, насичуючи його вітамінами групи В, мінеральними речовинами, магнієм, фосфором, калієм і пр. Пиво стримує розвиток склерозу, надає бактерицидну дію, наприклад, при туберкульозі, і, володіючи сечогінну дію, виводить з організму велику кількість солей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :