Чому так важливо знати, як почистити печінку після алкоголю?

чому так важливо знати, як почистити печінку після алкоголю?

Вам знадобиться
 • Гепатопротектори
 • Повзучий чебрець
 • Золототисячник
 • Полин гіркий
Інструкція
 • . 1

  Традиційні російські застілля широко відомі за межами нашої Батьківщини. Та й не звикли слов’яни таїти звичку відзначати знаменні події гучними веселощами. Ось тільки похмілля, часом, буває таким гірким! Тому, бажано знати, як почистити печінку після алкоголю, щоб знизити негативний вплив на організм і оберегти орган від можливого руйнування.

 • . 2

  Проблема полягає в тому, що саме печінка приймає на себе удар першою. Орган призначений для очищення крові і всього організму від токсинів — продуктів розпаду, здатних накопичуватися. Тому, печінка змушена нейтралізувати етанол. В результаті, з усієї травної системи печінка найбільше страждає від прийому алкоголю. Подібний ефект спостерігається і при довгому лікуванні інфекційних процесів. Так що, не менш важливо знати, як відновити печінку після антибіотиків.

 • . 3

  Зловживання продуктами із вмістом спирту часто призводить до важкої алкогольної залежності, за якої рецепти, як почистити печінку вівсом, не дають позитивного результату. Зниження потенції, безсоння, інтоксикація потребують серйозного лікування. І перше, що повинен зробити пацієнт, категорично відмовитися від прийому алкоголю. Слід пам’ятати, що алкогольна залежність, а також, використання препаратів, що знижують симптоматику похмілля, призводять до незворотних наслідків.

 • . 4

  Нерідко, алкоголізм провокує страшну хворобу — цироз. Руйнування печінки при цьому відбувається настільки швидко, що лікарська терапія і рецепти, як лікувати збільшену печінку, допомагають тільки на початковому етапі захворювання. Запущений процес часто закінчується летальним результатом, врятувати від якого може лише трансплантація органу. Набагато простіше після кожного свята проводити відновлення печінки і не ризикувати своїм здоров’ям.

 • . 5

  До речі, спеціально для цієї процедури розроблено ряд фармацевтичних препаратів — гепатопротекторів. Їх безпека для організму підтверджена багаторазовими клінічними дослідженнями. Гепатопротектори усувають пошкодження мембран клітин, дозволяючи печінки регенерувати набагато швидше. Використовуючи лікарські засоби, можна звернути увагу і на поради, як полікувати печінку, запропоновані народною медициною.

 • . 6

  Наприклад, можна змішати повзучий чебрець ( 4 столові ложки), траву золототисячника ( 1 столова ложка), а також, гіркий полин ( 1 столова ложка). Збір старанно подрібнюють, щоб отримати порошок. Столову ложку збору вміщують в ємкість, заварюють киплячою водою 300 мл) і настоюють приблизно дві години. Процідивши настій, його випивають обов’язково натщесерце всього по столовій ложці. Приймати їжу після цього дозволяється не раніше, ніж через 30 хвилин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :