Чому так важливо знати, як позбутися сорому?

чому так важливо знати, як позбутися сорому?

Вам знадобиться
 • Мовні курси
 • Психолог
 • Приклад для наслідування
 • Вправи
Інструкція
 • . 1

  Мовні курси. Стеснительность заважає жити, і її потрібно обов’язково перебороти, тоді можна стати повноцінним членом суспільства і насолоджуватися благами, які дає спілкування. Побороти сором’язливість можна, записавшись на мовні курси. Таким чином, можна ще й освоїти іноземну мову, причому сором’язливість піде сама собою, оскільки доведеться постійно спілкуватися з викладачем і одногрупниками. Так як позбутися сорому без спілкування неможливо, то головне в цьому випадку не відмовчуватися, а ставити запитання і постійно практикуватися в спілкуванні іноземною мовою, тоді до кінця навчання з’являться необхідні навички спілкування.

 • . 2

  Вправи. Позбутися від сором’язливості допоможуть спеціальні вправи. Необхідно, перед тим як побороти ніяковість, скласти список питань, які можна буде поставити людям на вулиці, і кожен день, повертаючись з роботи або навчання задавати по одному з них десятьом перехожим. Спочатку буде трохи незручно, але з кожним днем задавати питання незнайомим людям буде легше. Як тільки в душі не буде відчуватися страх, можна буде припинити робити це проста вправа і переходити до спілкування зі своїми друзями та знайомими, до яких було ніяково наблизитися.

 • . 3

  Психолог. Розмірковуючи над тим як подолати горе, слід звернутися до психолога, який зможе знайти справжню причину страху спілкування і підкаже засоби для її вирішення. Ось тільки на прийомі не слід нічого приховувати, потрібно розповісти все як є, інакше вирішити проблему не вдасться. Нерідко людина соромиться розмовляти з іншими людьми, так як у нього є дефект мови, а його просто необхідно вилікувати, тільки так можна буде зажити нормальним життям і зайняти в суспільстві гідне місце. Так як прибрати горе, за одне відвідування психолога не вийти, потрібно бути готовим до того, що процес лікування займе кілька місяців.

 • . 4

  Приклад для наслідування. У сором’язливого людини напевно є друг, який відчуває себе вільно в компанії і готовий підтримати будь-яку розмову, саме його і можна вибрати як приклад для наслідування. Треба взяти на озброєння його поведінку, жести, теми для розмов і використовувати їх у своєму житті. Однак перед тим як побороти горе і невпевненість, доведеться відрепетирувати поведінку свого друга вдома, краще перед дзеркалом. Після того як з’явитися відчуття упевненості, можна буде застосувати все це на практиці зі своїми друзями та знайомими. Горе і невпевненість можна перемогти, потрібно лише докласти до усунення цієї проблеми максимум зусиль, тоді вони обов’язково увінчаються успіхом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :