Чому важливо знати, як змастити перфоратор?

чому важливо знати, як змастити перфоратор?

Вам знадобиться
 • Мастило
 • Масло
 • Інструкція до моделі
Інструкція
 • . 1

  Швидкий знесення деталей — проблема практично будь-якого інструменту або приладу. Щоб сповільнити процес зношування, важливо стежити за рівнем масла в перфоратори, щоб вчасно додавати мастило. Рекомендується використовувати фірмові масла, проте їх вартість часом лякаюче висока. Недорогий, але якісної, альтернативою може послужити «Літол». Сучасні моделі інструментів обладнані спеціальним відсіком, куди заливається масло. Перед тим, як змастити перфоратор, важливо з’ясувати, який рівень мастила є гранично допустимим в лотку. Як правило, цю інформацію легко знайти в інструкції до апарату. Ще один момент, на якому варто зупинитися — мастило хвостовиків бурів і свердел. Це необхідно для більш м’якої і плавної роботи інструменту. Спочатку потрібно від’єднати прилад від мережі, а потім, потягнувши за кільце, розташоване на голівці, дістати насадку. Змастивши хвостовик, необхідно вставити свердло назад в патрон і зафіксувати, повернувши голівку. До того, як користуватися перфоратором знову, слід переконатися, що насадка сидить щільно і не бовтається з боку в бік. В іншому випадку, це загрожує поломкою свердла, або навіть травмою працівника.

 • . 2

  Для того щоб змастити проміжний вал, буде потрібно повністю розібрати інструмент. У першу чергу, слід зняти кільце, що звільняє втулку і кулька з пружиною. Відчепивши щит, що оберігає підшипник, можна зняти замикаючу пружину, планку, шайби, кільце, а потім і поршень з циліндром. Змастивши кінцеву мету — проміжний вал, — слід зробити зворотну збірку. Щоб точно знати, як зібрати перфоратор, деталі в процесі розбирання слід складати послідовно. Також важливо уважно стежити, щоб жодна з них не була загублена. Завершивши збірку, апарат слід протестувати, щоб переконатися в тому, що все було зроблено правильно.

 • . 3

  Якщо інструмент раптом перестав працювати, потрібно провести уважну діагностику. Щоб знати, як відремонтувати перфоратор, слід точно визначити, в чому полягає поломка. Деякі з них не складе труднощів усунути своїми руками. Якщо причина криється в несправності якоря або стартера, необхідно відгвинтити задню панель інструменту, перевірити стан щіток і продзвонити кнопку включення. Якщо з нею все гаразд, слід перевірити кабель. Буває, що через сильний перегину в шнурі утворюється пробій. Якщо знати, як розібрати перфоратор bosch, наприклад, дістати шнур і уважно перевірити його жили не складе праці в будь-якої моделі. У разі виявлення пробою, його необхідно ретельно зачистити, після чого знову продзвонити кабель. При наявності сигналу, апарат можна зібрати назад. Не слід робити трагедії з будь-якої поломки перфоратора. Цілком можливо, що причина лежить на поверхні, і усунути її буде дуже просто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :