Чому худнуть від зеленої кави: фізіологія процесу

чому худнуть від зеленої кави : фізіологія процесу

Вам знадобиться
 • Зелена кава
 • Вода

Інструкція
 • . 1

  Що це взагалі за продукт такий, зелена кава? Це звичайні кавові зернятка, тільки не обсмажені. Якщо обсмажити зерна зеленої кави, вийде чорна кава, до якого звикли любителі цього напою. Чому ж рекомендується до вживання саме зелений кави, щоб схуднути? Насправді схуднути допомагає і звичний людям чорна кава, але в його зеленому аналогу такі властивості проявляються більшою мірою. Залежить це від того, що при смаженні зерен руйнуються багато мікроелементи, що знаходяться в них і сприяють скиданню зайвої ваги у людини. Тому схуднути, приймаючи тільки чорна кава, значно складніше, ніж при вживанні зеленого.

 • . 2

  Кожен, хто зацікавився рекламою цього продукту, запитує, чому худнуть від зеленої кави? Існує два варіанти впливу даного напою на організм людини. У першу чергу кави прискорює обмін речовин і завдяки цьому в організмі не відкладаються жири. Але це ще не все. Якщо пити каву перед їжею, даний напій притуплює відчуття голоду. Тобто, якщо людина зібралася щільно поїсти, а перед їжею випиває чашку кави, він вже не захоче їсти таку кількість їжі, яка б з’їв без кави. У цьому випадку порція худне буде добровільно їм зменшена. У тому випадку, коли просто хочеться трохи перекусити, проте обідати ще рано, можна цю перекуску замінити чашкою кави. Голод після кави пройде і їжа не буде потрібно.

 • . 3

  Внаслідок цього можна зробити висновок, що для схуднення кави треба пити перед кожним великим прийомом їжі і в проміжках, коли просто хочеться що-небудь з’їсти. Однак потрібно пам’ятати і про обмеження. Будь кава, зелений він чи чорний, не можна пити більше певної добової норми. У день не рекомендується пити більше, ніж шість кавових чашок цього напою. Знову ж, це стосується фізично здорових людей. Якщо ж у людини є проблеми зі здоров’ям, доза в 6 чашок може привести до серйозних наслідків. Таким людям краще вибрати інші методи для схуднення, а не захоплюватися зеленим кави. За яких же захворюваннях протипоказано худнути за допомогою зеленої кави? Це хвороби серця і судин, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, цукровий діабет, будь-які захворювання шлунково-кишкового тракту.

 • . 4

  Категорично протипоказана така методика схуднення вагітним жінкам, незалежно від їх терміну вагітності. Шалені матері теж не повинні пити зелений кави. Також не можна захоплюватися кавою тим, у кого спостерігаються порушення роботи нервової системи, людям, що страждають підвищеною нервовою збудливістю і безсонням. Вживаючи кави, слід пам’ятати, що його не можна пити відразу ж після їжі. Будь-які напої рекомендується приймати через сорок хвилин після прийому їжі, кави ж взагалі викликає переміщення неперетравленої їжі з шлунку в дванадцятипалу кишку, якщо випити цей напій відразу після їжі.

 • . 5

  Як вже було сказано, добова доза становить шість кавових чашок в день, однак для схуднення недостатньо однієї або двох чашок. Мінімально потрібно випивати від трьох чашок кави на добу, щоб був помітний ефект. Важливо ще те, що для схуднення досить зробити від п’яти до десяти ковтків кави за один раз, решті напій годі й допивати, якщо немає бажання. При такій дієті легко скинути на місяць від трьох до п’яти кілограмів. Не варто вірити рекламі, в якій говориться, що люди скидають по двадцять чи тридцять кілограмів на місяць. Це нереально і ненормально для організму. Вага можна скидати повільно і поступово, не завдаючи шкоди здоров’ю.

 • . 6

  У маленьких містах не так просто дістати зелений кави. У такі міста рідко привозять даний продукт, тому простіше буде шукати його в містах побільше. Можна зелена кава купити в Новосибірську або в будь-якому іншому великому місті. Чим більше місто, тим більше шансів знайти в ньому цей продукт. Однак, їздити і шукати по містах кави не має сенсу, так як це невигідно і важко. У наш час існує можливість знайти в інтернеті будь-який продукт і замовити його поштою. Щоб замовити зелена кава, достатньо знайти хороший інтернет-магазин, що займається продажем зеленої кави, і оформити у знайденому магазині замовлення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :