Чорний гірський кришталь

чорний гірський кришталь

Вам знадобиться
 • Чорний кришталь
 • Срібло
Інструкція
 • . 1

  Гірський кришталь — це один з різновидів кварцу. Це кристал не просто дуже гарний, він має ще й цілющі властивості. Це підтверджено наукою. Ультрафіолетові промені, проходячи через кришталь, знищують хвороботворні бактерії. Різновидів кришталю кілька, але самий незвичайний його вид — чорний камінь моріон. Чорний кришталь знайшов своє застосування в ювелірній промисловості в облагородженому вигляді. Вироби з ним коштують досить дорого. Ці вишукані прикраси привертають увагу і зачаровують. Кристали мориона чудово поєднуються з сріблом.

 • . 2

  Чорний гірський кришталь шляхом поступового нагрівання перетворюється в цитрин, який рідко зустрічається в природі. Цей метод отримання цитринів був відомий гірським майстрам дуже давно, але довгий час тримався в секреті. Здавна чорному кришталю приписувалися магічні властивості. Ним користувалися медіуми для залучення духів. Крім того, моріон здатний витягати з людини негативну енергію і укладає її в собі. Саме тому вироби з ним необхідно промивати під проточною водою, щоб змити весь негатив. Цей кристал нормалізує сон, позбавляє від кошмарів.

 • . 3

  Чорний кришталь став відомий досить давно. Його родовища знаходяться в країнах Європи, в Росії, Канаді та США, а так само в Бразилії. Ще єгиптяни використовували пластини мориона в якості сонцезахисних окулярів. Він непрозорий тільки на перший погляд. Через його тонкі пластинки досить добре все видно. Чорний кришталь алхіміки використовували при спробах отримати філософський камінь. Він був цікавий як траурний камінь, на ньому зручно вирізати різні сумні картини. Зараз із мориона виготовляють крім ювелірних прикрас ще й падлюка. Це різні фігурки і ручки для печаток.

 • . 4

  Це дуже багатофункціональний камінь. Чорний кришталь сповнений загадок і таємниць завдяки своєму кольору. Він підходить тим, хто народився під знаком скорпіона. Але припустимо і для козерогів. Моріон набирає популярність більше і більше. Він манить своєю загадковістю, незвичайними властивостями і глибоким чорним кольором. Він стане стильним доповненням до маленького чорного плаття, шикарному автомобілю і капелюшку з вуаллю. Особливо він прекрасний в поєднанні з діамантами. Від такого контрасту прикраса перетворюється на справжній шедевр ювелірного мистецтва. Найголовніше, що чорний кришталь завжди справжній. Його запаси достатні і немає необхідності його синтезувати штучно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :