Цвітіння лимона

цвітіння лимона

Вам знадобиться
 • Живці або насіння лимона
 • Добрива
 • Горщик
Інструкція
 • . 1

  З усіх цитрусових, лимон є найбільш чутливим до низьких температур, і саме тому так складно виростити його під відкритим повітрям. Лимонні дерева потребують захисту від морозів і холодів, а також вимагають багато сонячного зростання. Лише забезпечивши лимон теплом і світлом, можна розраховувати на те, що дерево досягне свого максимального розміру і виросте здоровим. Доброю новиною є те, що лимон може рости практично в будь-якому грунті, і вкрай невибагливий до поливу. Для того ж щоб розібратися, як виростити лимон в домашніх умовах, достатньо врахувати те, що йому може знадобитися багато вільного місця.

 • . 2

  Лимонні дерева прекрасно ростуть як всередині, так і зовні приміщень. Якщо лимон вирощується всередині приміщення, слід забезпечити його просторим горщиком і регулярним поливом. Удобрювати лимонні дерева занадто часто не потрібно, однак грунт, в якій вони ростуть, повинна поливатися регулярно. Вирощувати лимони слід при температурі 10 — 21 градусів за Цельсієм. Лимонні дерева перестають рости, якщо температура стає занадто низькою. Крім цього, лимонні дерева вимагають багато світла. Забезпечити їх можна як природним сонячним світлом, так і штучним світлом люмінесцентних ламп.

 • . 3

  Щоб побачити, як цвіте лимон і як він плодоносить, в літній період рекомендується розміщувати кімнатні лимонні дерева на відкритому повітрі. Якщо лимонне дерево залишиться всередині приміщення, бджоли та інші комахи не зможуть опиліть його. Варто також врахувати, що виростити лимонне дерево найпростіше використовуючи живці лимона, а не його насіння. Насіння проростає набагато повільніше, ніж живці, і може піти кілька років, перш ніж лимон зацвіте вперше. Більш того, єдиний правильний спосіб виростити лимонне дерево з насіння — дати насінню прорости під відкритим повітрям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :