Дауншифтинг: як виїхати жити на острови?

дауншифтинг: як виїхати жити на острови?

Вам знадобиться
 • Осмисленість
 • Закордонний паспорт
 • Глобус
Інструкція
 • . 1

  Дійсно, писати статті, програми, створювати сайти, бути успішним фотографом можна і сидячи під пальмою! Хтось із дауншифтерів їде жити в глибинки, села, а хтось віддає перевагу жити там, де завжди тепло, тобто закордоном. Так як виїхати жити на острови? Чи так це легко і заманливо, як здається? Що для цього потрібно? Насамперед, осмисленість. Це не повинен бути миттєвий каприз, а зважене остаточне рішення.

 • . 2

  Ну, якщо доведеться їхати закордон, то і всі документи повинні бути все гаразд. Відсутність неоплачених штрафів і, звичайно ж, закордонний паспорт. А ще потрібно отримати візу в країну, яка приваблює найбільше для подальшого проживання.

 • . 3

  Як її вибрати? Крутануть глобус і, заплющивши очі, ткнути пальцем в будь-яку точку планети. Жарт. Наприклад, як був заселений острів Пасхи? Напевно, стародавні «дауншифтери», втомлені від своїх тодішніх проблем, облюбували ізольований куточок землі, і приїхали туди жити.

 • . 4

  Майбутній дауншифтер повинен знати, як він зможе заробляти собі на життя в чужій країні. Дауншифтери-фрілансери можуть працювати «по удаленке», маючи доступ до інтернету, і програмістом, і верстальником сайтів, і копірайтером, і фотографом, і дизайнером і навіть бухгалтером. На питання: як з’являються острова, можна дати жартівливу відповідь: «Так і з’являються. З понаїхали фрілансерів».

 • . 5

  Знання мови дуже важливо для еміграції в іншу країну. Досить складно буде пояснюватися з місцевими жителями ламаною англійською. Зовсім непогано було б дізнатися місцеву культуру та історію: як утворилися острови, скільки жителів, і чим вони займаються, яку віру сповідують, які традиції шанують, що прийнятно на їхній землі, а що категорично заборонено. Потрібно ознайомитися з законами, а не просто знати, як називається група островів, на яких найближчим часом має жити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :