Де купити саджанці годжі: корисні поради

де купити саджанці годжі: корисні поради

Вам знадобиться
 • Садовий ділянка
 • Засоби масової інформації
 • Інтернет
 • Вибір
 • Відгуки
 • Послідовність
Інструкція
 • . 1

  Чудо-ягоди годжі зараз у всіх на слуху. Мало хто ще не знає про цю рослину здоров’я і молодості. Його плоди багаті вітамінами і мікроелементами, плюс до цього містить різні полісахариди і жирні кислоти, які стимулюють імунну систему і виробляють антиоксиданти. Тобто, користь для здоров’я ягід годжі безсумнівна і доведена, а от вартість цих плодів досягає п’ятдесяти доларів за кілограм на світовому ринку. А тому виникає природне запитання — чи можливо вирощувати цей чудо-чагарник на своїй присадибній ділянці і де ж взяти саджанці годжі? Купити цю рослину в останні роки вже не складає такої праці як раніше. Спочатку кущики привозили з Китаю, батьківщини рослини. І в принципі, в наших умовах вони непогано приживалися і радували своїх господарів урожаєм.

 • . 2

  Ягоди годжі прекрасно приживаються в наших широтах і в процесі вирощування можуть настільки заполонити ділянку, що доведеться боротися з цією рослиною нарівні з іншими бур’янами. Ось тільки проблема в тому, що без комплексного догляду ягоди дрібнішають і їх товарна цінність різко знижується. Те ж відбувається і з чагарниками вирощеними з необлагороженних саджанців, взятих від дикорослих рослин. Це є основною причиною невдач з культивуванням цієї рослини. А тому з самого початку слід придбати окультурені рослини годжі, пристосовані для місцевого клімату. Благо на даний момент вже немає необхідності привозити посадковий матеріал з Китаю. У багатьох садових розплідниках почали вирощувати ягоди годжі. Досить відкрити будь-яку газету з рекламою, щоб вибрати для себе доступний варіант покупки.

 • . 3

  Основна проблема не в тому — де купити саджанці годжі, головне тут придбати якісний посадковий матеріал, а не продаються «дички» або ще гірше — яке-небудь абсолютно інша рослина, що видається за годжі. У таких випадках розчарування і втрачений час неминучі. Тому до купівлі слід підходити дуже серйозно і послідовно, і попередньо вивчити достатню кількість пропонованих варіантів. Інтернет стане незамінним помічником у цій справі, так як на його просторах просто неймовірна кількість пропозицій і цілком реально вибрати для себе найбільш прийнятний і відповідний. Але знову ж, не варто купуватися на найвигідніша пропозиція. Потрібно ретельно вивчити відгуки і умови поставки, щоб не попастися в лапи шахраїв.

 • . 4

  Отже, на що насамперед потрібно звернути увагу, роблячи покупку годжі саджанців в інтернеті або ж у рекламних ЗМІ? Насамперед непогано було б орієнтуватися переважно на оголошення давати не приватними фірмами-продавцями, а на оголошення від розплідників. Тобто, якщо пропонують купити посадковий матеріал приїхавши в певний фермерське господарство приміром, то тут можна розраховувати на якість купується рослини. Все таки сам виробник навряд чи стане обманювати покупця. Інша справа — фірми-одноденки, пропозиціями від яких так і рясніють рекламні проспекти. Ось тут вже свого роду лотерея. Звичайно, можна з усіма зручностями отримати прекрасні саджанці прямо на будинок, а можна і попастися на вудку шахраїв і втратити свої гроші.

 • . 5

  І ось в таких випадках, перш ніж робити покупку, слід ретельно вивчити фірму-продавця і відгуки про неї. Простежити скільки років на ринку діє ця торгова компанія. Подивитися дату свідоцтва про реєстрацію. Пошукати в інтернеті інформацію про цю фірму та відгуки покупців на незалежних сайтах-отзовіках. Інтернет-технології — це величезне поле різної інформації, на якому практично неможливо небудь приховати. І приклавши достатню кількість зусиль — можна дізнатися практично все. Ретельно перевіривши вподобане і відповідає всім вимогою пропозицію, в принципі можна безбоязно зробити замовлення і отримати саджанці прямо в руки. Тим більше, що в силу великої кількості пропозицій і наявного вибору, цілком реально вибрати найбільш вигідне за ціною і способу доставки.

 • . 6

  Коли все продумано і вирішено зайнятися вирощуванням годжі, необхідні дії щодо купівлі виглядають так: садову ділянку мається і відповідає вимогам, в інтернеті набирається в пошуковику запит «саджанці годжі купити», всі видані результати ретельно студіюють і вибирається найбільш прийнятний за ціною і доставці, перевіряється фірма-продавець на предмет реєстрації та відгуків в інтернеті, при замовленні з менеджером обмовляється необхідну кількість саджанців і спосіб оплати, адресу доставки так само ретельно перевіряється і не один раз. Ну ось ніби і всі необхідні дії для успішної покупки цієї рослини, щоб уникнути втрати грошей, часу і зайвих розчарувань.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :