Де купити зелений кави в Бєлгороді?

де купити зелений кави в бєлгороді?

Вам знадобиться
 • Гроші
 • Час

Інструкція
 • . 1

  Зелена кава для схуднення купити можна в звичайній аптеці, але в такому невеликому місті, як Бєлгород, знайти таку аптеку виявиться заняттям вельми проблематичним. Тим більше що поки по сторонніх ресурсів ні в одній, офіційно зареєстрованою, аптеці немає зеленої кави. Але дівчатам, які поспішають схуднути, не варто засмучуватися! Адже в Бєлгороді є кав’ярні, де подають тільки смачно приготовані кави та чаї. Тому, можна сходити туди і попросити офіціантів продати пачку зеленої кави, тим більше що його завозять туди щотижня. Але варто пам’ятати, що зелена кава тож коштує чимало, а то ще й переплачувати доведеться в цих кав’ярнях.

 • . 2

  А щоб цього уникнути, потрібно замовити зелене кави по інтернету! Так-так, в Бєлгороді є маса сайтів, які пропонують замовити товар з передоплатою. Знайти такі сайти і почитати про них відгуки можна на жіночих форумах, також там можна запитати поради у тих, хто замовляв зелене кави з даного сайту, і задати ще масу питань, на які люди будуть охоче відповідати. Але варто пам’ятати, знову ж таки, про ціну цього зеленого кава і про те, що щоб помітно схуднути, потрібно пити його протягом місяця. І, до речі, тільки раз на день, тому що разом з жиром він може спалювати корисні компоненти організму.

 • . 3

  І хоча кави зелений купити в Бєлгороді практично неможливо, його можна замовити, як і було написано раніше. Можна через білгородських посередників, а можна і безпосередньо через сайт «Green Cofee». Це офіційний і найвідоміший бренд зеленої кави для схуднення, і з цього сайту кави точно доставлять, причому якісне і без шлюбу. Головне, по приходу посилки — перевірити, чи цілий целофановий шар і не прострочений продукт. Але навіть якщо прострочений — поміняти його буде дуже важко, тому що: по-перше, це продукт харчування, насамперед, а не лікарський препарат, по-друге, на сайті зеленої кави повна передоплата, тому, якщо не взяти кави на пошті, то все одно вважатиметься, що він отриманий.

 • . 4

  Рекомендовано шукати сайти, що продають зелене кави післяплатою. Хоча таких дуже мало, у зв’язку з тим, що багато людей замовляють і потім не забирають товар з пошти. Але якщо пощастить потрапити в інше місто, наприклад, до Москви, то там можна купити зелений кави чи не в кожному супермаркеті, попередньо оглянувши його і поторкавши. Але кава «Green Cofee» не продаватиметься в продуктових магазинах, тільки в аптеках або в спеціально призначених кав’ярнях.

 • . 5

  Зелена кава для схуднення. Білгород-таки має людей, які продають таку каву, тільки нелегально. Можливо, він і хороший, і якісний, і людина продає зелена кава людям, які потребують його. А може, в його пакетиках просто засушена трава з поля, або звичайну каву. Хоча цей бізнес не є неправильним, оскільки людина просто продає по суті те, що йому не потрібно. Тому купувати у таких продавців варто, але перед цим сто раз обдумавши своє рішення.

 • . 6

  Якщо є знайомі, які купували каву у таких продавців, варто проконсультуватися з ними: чи не було поганого ефекту від такого зеленого кави; чи не занадто висока ціна; дійсно кави сьогодення, і чи допомагає він схуднути. І тільки якщо знайомі підтвердять, що у таку-то людину реально якісний зелений кави, то тільки тоді можна купити і спробувати його. Але все одно це дуже ризиковано, і от якби аптеки міста Білгорода налагодили постачання зеленої кави в свої установи, то питання з місцем покупки зеленої кави відпало б саме собою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :