Де можна купити Георгіївка стрічку?

де можна купити георгіївка стрічку ?

Вам знадобиться
 • Георгіївська стрічка
 • Безкоштовне придбання в пунктах акцій
Інструкція
 • . 1

  Перед Днем Перемоги в багатьох країнах проводиться акція під гаслом: «Я пам’ятаю, я пишаюся», найпопулярнішим символом якої стала Георгіївська стрічка. Після того як ця стрічка вперше з’явилася в якості деталі ордена Святого Георгія на початку XVIII століття, її стали використовувати для обробки військового обмундирування. Цією стрічкою оформляли петлиці, штандарти, декорували труби.

 • . 2

  Ця відзнака відроджувався і в радянський час. Як символ перемоги 1945 року цей знак став вперше використовуватися в 2005 році. На даний момент використання цього атрибуту під час свята стало традиційним. Георгіївська стрічка для акцій зараз виготовляється із сучасних матеріалів і поліестеру. Сатинове плетіння дозволяє стрічці бути стійкою до різних зовнішніх впливів.

 • . 3

  Для того щоб зміцнити забарвлення, на стрічку спочатку наноситься двосторонній друк, а потім стрічка проходить обробку високою температурою. З цим талісманом перемоги в нещадну і жорстоку війну потрібно звертатися дбайливо і з гідністю. Потрібно щиро пам’ятати про заслуги ветеранів перед Батьківщиною і всією душею пишатися за людей, які віддали життя за перемогу.

 • . 4

  Акція, присвячена Дню Перемоги, не має політичного підгрунтя. Вона підтримується і державою, і приватними фірмами. Крім того, це не комерційна акція. Стрічечки повинні роздаватися безкоштовно. Георгіївська стрічка, купити яку можна, є безкоштовним символом. Її можна безкоштовно отримати в пунктах акції.

 • . 5

  Такими пунктами можуть бути і державні організації, вона поширюється і в місцях скупчення людей. Волонтери роздають стрічки у супермаркетах, на площах, громадських центрах. Продавати георгіївські стрічки у кіосках чи інших точках заборонено.

 • . 6

  Також забороняється застосовувати стрічку для упаковки або оформлення товарів або робити стрічку супутнім товаром. Не можна ставитися до цього символу без належної поваги. Це не предмет купівлі-продажу, а знак гордості за історію Вітчизни.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :