Де можна купити ягоди годжі в Україні?

де можна купити ягоди годжі в україні?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Історія. У Стародавньому Китаї ягоди годжі ще називали «імператорської ягодою», так як вживати цю ягоду в їжу мали право тільки члени імператорської родини, простій людині вона була абсолютно недоступна. Про те, що дана ягода мала чудодійну силу, ходили легенди, їй приписувалися найнеймовірніші властивості, починаючи від того, що за допомогою годжі можна зберегти вічну молодість і закінчуючи тим, що це ягода щастя та гарного настрою. Частка правди в цих твердженнях все ж таки присутня. Цілющими властивостями володіє вся рослина повністю. Ягоди можна вживати як в свіжому вигляді, так і висушувати, і є в зимовий період у вигляді сухофруктів, вони мають приємний солодкий смак. Стебла м’ясисті, за смаком відразу гіркі, але післясмак переходить в солодкість. З листя робляться відвари або чай.

 • . 2

  Властивості. Ягода годжі, за своїм складом, одна з найцінніших цілющих ягід виростають на планеті Земля. Завдяки тому, що вирощують її в основному на землях Тибету, дана ягода володіє дуже багатим складом найцінніших речовин. Вона включає в себе мінерали природного походження такі як: цинк, кальцій, селен, фосфор, мідь, залізо. Лідер за вмістом антиоксидантів, але саме найбільшу цінність ця ягода набула після того, як у складі годжі був виявлений Німеччин, речовина природного походження допомагає в боротьбі з раком. Якщо приймати ці ягоди щодня, то дана речовина запобігає розвитку і зростання ракових клітин. Сприяє зміцненню імунної системи організму і діє як антидепресант, тобто покращує настрій, виводить зі стану депресії та нудьги.

 • . 3

  Дія. При тривалому прийомі, якщо знати як вживати ягоди годжі, в організмі людини можуть змінитися наступні показники: нормалізується вага (годжі сприяє спалюванню жирової клітковини), поліпшується обмін речовин, відновлюється стан клітин, затримується процес старіння організму, сон, стає міцним і спокійним, підвищується рівень мелатоніну, швидше відновлюються сили, підвищується загальна витривалість організму, нормалізується вміст цукру в крові, вирівнюється тиск, сприятливо діє на артерії, роблячи їх еластичними і м’якими, збільшує вміст тестостерону в крові, підвищуючи тим самим лібідо, як у чоловіків, так і у жінок, зміцнює серцево-судинну систему організму, сприятливо діє на зір людини, затримує ріст пухлин різного типу.

 • . 4

  Де купити. Як тільки вся інформація про даний рослині стала доступна загальній масі людей, питання про те, де купити ягоди годжі став досить актуальним. Поступово, набуваючи все більшої популярності, даний товар став доступний практично у всіх країнах Європи. При розвитку сучасних методах торгівлі, стало можливо придбати будь-який товар, не виходячи з дому. Тому не становить великої праці знайти екзотичну ягоду, попередньо ознайомитися з її особливостями і навіть не складно ягоди годжі купити. Україна, не виняток, так як доступ до всесвітньої павутини-інтернет є практично в кожному будинку. Достатньо лише скористатися послугами інтернет-магазину і навіть така дивина, як ягоди годжі будуть доставлені на будинок в будь-який зручний для людини час.

 • . 5

  Місця продажів. Якщо людина, з якихось причин не хоче використовувати інтеренет-магазин, для покупки даного товару, існують і інші місця, де можна купити ягоди годжі. До них відносяться: магазини натуральної та органічної продукції, магазини еко-товарів, супермаркети корисних продуктів, вегетаріанські кафе і магазини. Шукати і купувати ягоди годжі потрібно безпосередньо в спеціалізованих магазинах, спрямованих на здоровий спосіб життя. Існую або цілі магазини, що торгують тільки натуральними, органічними продуктами, або відділи в супермаркетах, розраховані саме на такі запити покупців. Багато магазинів на сьогоднішній день практикують доставку продуктів додому, це теж дуже зручно.

 • . 6

  Пам’ятка. Ягоди годжі на нашому ринку надані у вигляді сухофруктів, тому купуючи даний товар потрібно уважно вивчити дату, вона не повинна бути прострочена, упаковку, вона повинна бути цілою, без видимих пошкоджень. Умови зберігання, це сухе тепле місце, без підвищеної вологості. Якщо є можливість (упаковка прозора) потрібно візуально переконатися, що ягоди не запліснявіли, добре відокремлюються один від одного, мають однорідний колір і в упаковці не присутні всілякі комахи. Всі ягоди повинні мати приблизно однакову форму і бути цілими. Орієнтуючись на вартість, вона не повинна бути нижче 80 гривень за 100 гр, в іншому випадку даний товар може не відповідати заявленій якості. Він може через порушення зберігання і транспортування взагалі бути не придатний до вживання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :