Де можна поставити на облік автомобіль?

де можна поставити на облік автомобіль?

Вам знадобиться
 • Пакет документів
 • Постійна реєстрація власника авто
 • Підготовлений до огляду автомобіль
Інструкція
 • . 1

  Процедура постановки автомобіля на облік значно спрощена, в порівнянні з минулими роками. Так, в Росії, на сьогоднішній день при здійсненні переоформлення перестало бути обов’язковим надання транспортного засобу для подвійного огляду експертом, необхідного для вивчення відповідності технічного стану та номерів агрегатів. Таке правило поширюється при переоформленні машини на нового власника, який зареєстрований у тому ж районі, що і колишній власник.

 • . 2

  При дотриманні зазначеної вимоги до того, як поставити машину на облік, достатньо внести зміни в облікові відомості про покупця в реєстраційному підрозділі. Новий власник, при бажанні, може залишити колишні номери. У цьому випадку реєстраційні номери отримують своєрідну прив’язку до певного автомобілю. Колишній власник має право прилучення номерів до іншого свого автомобіля. Для цього йому необхідно оформити відповідну заяву, на підставі якого номера залишаються на зберіганні в реєстраційному органі, а переоформлення нового транспортного засобу та постановка його на облік повинні бути вчинені протягом 30 календарних днів.

 • . 3

  Існує ряд інших нововведень, що стосуються вирішення питання, де поставити на облік автомобіль. Стосуються нововведення і таких моментів, як переоформлення та зняття з обліку авто у випадку, якщо новий власник зареєстрований в іншому районі. Тепер зняття з обліку не обов’язково. Автомобіль може бути поставлений на облік згідно прописку новоспеченого автомобіліста, а паперове супровід такої процедури лягати на плечі реєструючого органу. Юридична реєстрація тепер може не збігатися з реєстрацією транспортного засобу, так як її можна проводити в будь-якому зручному районі за бажанням власника авто. Такі конструктивні нововведення сприятливо відіб’ються на процесі постановки на облік транспортного засобу і значно скоротять час, витрачений на проведення цієї процедури

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :